Yükselişe Geçen Phala Network (PHA) Nedir, Ne İşe Fayda? - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  488190,604
  % -0,09
 • ETHEREUM/TL
  17535.79
  % 0,58
 • RIPPLE/TL
  11.04
  % 8,34
 • BITCOIN CASH/TL
  5504.93,735
  % 1,34
 • LITECOIN/TL
  2032.08
  % 1,88
 • COSMOS/TL
  178.24
  % 3,66
 • CARDANO/TL
  10.29
  % 3,78
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,25

Yükselişe Geçen Phala Network (PHA) Nedir, Ne İşe Fayda?

Yükselişe Geçen Phala Network (PHA) Nedir, Ne İşe Fayda?

Gün içinde tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.19 dolara ulaşan Phala Network (PHA), son 24 saatte %100’den fazla getiri sağladı. Ayrıntıları haberimizde.

Phala Network Nedir?

Phala Network, DeFi platformlarında gizliliğinizi koruyan açık kaynaklı projedir. Projenin emeli, bulut tabanlı hesaplamalarda kullanıcıların kapalılığını ihmal etmeden dolaşmalarını sağlar. Böylelikle, sizler rahatça platformda gezinebilirsiniz.

Phala Network’ün Özellikleri Nelerdir?

İzole

Phala Network’de bilgi sürece, dünyadan izole edilen inançlı teçhizatlarda sağlanır. Böylelikle hem teçhizatlar hem de veriniz inançta kalır.

İtimat Gereksinimi Duymaz

Firma, kodların ve dataların bütünlüğünü garanti eder. Yalnızca yetki verme davranışlarına imkan tanır.

Farklı İşlemci Standartlarıyla Uyumlu

Phala’nın zımnî kontratları, birçok işlemci standartlarıyla uyumludur. Bilhassa en çok kullanılan standartlar olan Intel SGX, AMD ve SEV başta olmak üzere öbür standartlarla birlikte çalışabilir.

Merkezi Olmaması

Tahminen projede en kıymetli özellik olabilir. İnançlı bilgi depolama ve işlemenin merkezi olmayan rassal sıralama algoritmaları sayesinde elinizdeki bilgiler itimatla işlenir.

Phala Network Ne İşe Fayda?

Alanındaki birden fazla projenin tersine, Phala Network’ün bulut tabanlı hesaplama programı, inançlı formda bilgi depolama ve işlemesini sağlar. Bilhassa blockchain tabanlı kapalılığı sağlaması, sizi birçok firma tarafından reklamların amacına oturmaktan kurtarır.

Phala Network (PHA) yazının yazıldığı sırada 0.85 dolardan süreç görüyordu. Kripto para ünitesi bugün Binance tarafından listelendikten sonra yükselişini arttırdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance