• BITCOIN
  261832,524
  % -3,17
 • ETHEREUM
  8969.49
  % -3,60
 • RIPPLE
  2.04
  % -2,74
 • BITCOIN CASH
  3544.65,569
  % -2,51
 • LITECOIN
  1044.96
  % -3,24
 • COSMOS
  65.34
  % -0,64
 • CARDANO
  2.79
  % -1,15
 • TETHER
  7.48
  % -0,12

Yearn.finance (YFI) Fiyatında Düşüş Sürüyor – YFI Fiyat Tahmini (YFI Price Analysis)

Yearn.finance (YFI) Fiyatında Düşüş Sürüyor – YFI Fiyat Tahmini (YFI Price Analysis)

DeFi lideri Yearn.finance’ın YFI Coini, geçtiğimiz birkaç gün içinde büyük dalgalanmalara maruz kaldı. Birleştirilmiş DeFi sektöründe devam eden zayıflıkla birlikte sayısız topluluk üyesi hüsrana uğruyor. DeFi devi YFI Coinin bu haftanın başlarında 16.000 dolarlık seviyelere kadar düşüren teslimiyetçi bir elden çıkarmayı katalize etti ve bu, şiddetli bir düşüş şeklinde gerçekleşti ve ardından 20.000 doların üzerine keskin bir “v şeklinde” toparlanma izledi.
Ancak bu iyileşme kısa sürdü, çünkü Yearn.finance (YFI) şimdi bir kez daha düşüş eğilimi gösteriyor, tüm alan artan bir zayıflık görmeye devam ediyor. YFI fiyat tahmini hakkında analist yorumları yazımızın devamında yer almaktadır.

Analistler YFI için, kısa vadede daha fazla olumsuzluğun ve fiyat kaybının yakın olabileceğini ve bunun sonucunda YFI fiyatının 15.000 $ ‘a düşmesine neden olabileceğini belirtiyorlar. Bu aynı zamanda daha derin bir düzeltmenin başlangıcı olabilir ve tüccarlar, ayı lehine üçlü tepenin oluşumuna işaret ediyor.

Yearn.finance (YFI) Fiyat Tahmini ve Yorumu

Yazım sırasında, Yearn.finance şu anki 18.000 $ fiyatıyla %3’ün üzerinde işlem görüyor. Bu dün bu saatlerde kısaca dokunulan yaklaşık 21.000 $ ‘lık günlük yüksek seviyelerinden kayda değer bir düşüşe işaret ediyor. Kripto para birimi, 16.000 $ ‘lık düşük seviyelerden toparlandıktan sonra bu zirvelere ulaştı. Kısa vadede daha yüksek seviyelerde devam edip edemeyeceği, büyük ölçüde boğaların 16.000 $ ‘lık desteği ne kadar güçlü bir şekilde savunduğuna bağlı.

Aşağı yönlü bir kırılma olursa, YFI fiyat tahmini için 15.000 $ ve 13.000 $ civarına ve daha düşük seviyelere kadar düşebilir diye söylemek mümkündür. Fiyatın düşmesine rağmen, Yearn.finance ekosistemi her zamankinden daha güçlü ve temel değeri yakında YFI’nin fiyatını geride bırakabilir. YFI, tüm DeFi için bir endeks bahsi olarak görüldüğünden, daha yüksek veya daha düşük ralli olup olmaması, tüm sektörün performansına bağlı olabilir.

Ünlü bir analist YFI fiyat tahmini için ve orta vadeli piyasa yapısı hakkında konuşurken tipik olarak bir varlık için yüksek bir makro olan üçlü bir tepe modeli oluşturduğunu gözlemledi. Bu nedenle, Yearn.finance’ın YFI Coini önümüzdeki günlerde ve haftalarda bazı önemli olumsuzluklar görecek şekilde konumlandırılabilir.

Analist yukarıda belirtilen çizelgeyi işaret ederek, “Geri dönmek istiyor gibi görünüyor … pamplar bir sonraki duyuruya kadar ertelendi,” dedi.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter ve Telegram Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.