Wall Street Emektarı Bitcoin’in Rotasını Çizdi: Evvel 72.000 Dolar, Sonra Dev Selloff! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  488735,431
  % -0,21
 • ETHEREUM/TL
  17529.91
  % 0,33
 • RIPPLE/TL
  11.03
  % 6,54
 • BITCOIN CASH/TL
  5532.68,436
  % 0,63
 • LITECOIN/TL
  2033.17
  % 3,47
 • COSMOS/TL
  177.73
  % 3,50
 • CARDANO/TL
  10.22
  % 3,01
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,26

Wall Street Emektarı Bitcoin’in Rotasını Çizdi: Evvel 72.000 Dolar, Sonra Dev Selloff!

Wall Street Emektarı Bitcoin’in Rotasını Çizdi: Evvel 72.000 Dolar, Sonra Dev Selloff!

Wall Street emektarı ve ünlü kripto analisti Tone Vays, Bitcoin (BTC)’in daha büyük bir düzeltme için yer hazırladığını söylüyor.

Tone Vays: Bitcoin artık toparlanacak lakin sonra büyük bir satışla karşılaşacak

Yeni tahlilinde Tone Vays, 104.000 YouTube abonesine, BTC’nin kısa vadede toparlanacağına inandığını söylüyor. Lakin Tone Vays, önder kripto paranın sonrasında büyük bir satışla karşılaşabileceğine inandığını da ekliyor.

Wall Street analisti, fiyat momentumuna dayalı bir trendin sonunu öngören bir gösterge olan Momentum Bilakis Dönme (MRI) göstergesine işaret ediyor. Analist, MRI’nın BTC‘nin şimdilik tabana vurduğuna dair sinyaller verdiğini de belirtiyor. Tone Vays mevzuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Mevcut mum çok umut verici görünüyor. Ters mumları düşünmeden evvel bir trendin daha fazla mumunu görmeyi sevmeme karşın bu hoş bir zıt mum. MRI sayısını aslında sıfırladık, böylelikle bu şey devam ederse yepisyeni bir MRI sayımına sahip olacağız. Düzeltmenin sona geldiğimize inanıyorum … Artık yükselişe geçeceğimize inandığım için bunu canlı yayında tam buraya çağırıyorum.

Tone Vays: BTC önümüzdeki haftalarda 72.000 doların üzerine çıkabilir!

Bitcoin yükseliş ivmesini tekrar kazanmayı başardığında Tone Vays, önde gelen kripto para ünitesinin önümüzdeki haftalarda 72.000 doların üzerinde yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyini kaydetmeye hazır olduğuna inanıyor. Lakin tırmanıştan sonra Tone Vays, BTC yatırımcılarının toplu olarak kâr elde etmesini bekliyor. Tone Vays bahse yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Bu haftayı yeni bir haftalık kapanış tepesinde yahut çabucak yakınında kapatırsak, art geriye üçüncü MRI için yolumuza geri dönmüş oluruz. Bu üçüncü ardışık haftalık MRI tepesi devreye girdiğinde, daha büyük bir düzeltmenin bunu takip edeceğine inanıyorum. İki buçuk haftada bu haftalık MRI doruğunun yeni bir günlük MRI üst kısmıyla birebir vakte denk gelmesi mükemmel olurdu…

Tone Vays, BTC’nin Aralık ayında 7.000 doların altına düşeceğini doğru bir halde kestirim ettikten sonra dikkatleri üzerine çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance