Varsayımlarıyla Nam Salan Analist: Bu 2 Altcoin’e Bakın! 30x Ve 15x Geliyor - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  483287,508
  % 1,55
 • ETHEREUM/TL
  17286.28
  % 2,05
 • RIPPLE/TL
  10.8
  % 24,39
 • BITCOIN CASH/TL
  5471.33,731
  % 4,72
 • LITECOIN/TL
  2014.69
  % 10,32
 • COSMOS/TL
  171.98
  % -0,71
 • CARDANO/TL
  9.89
  % 0,39
 • TETHER/TL
  8.18
  % 0,18

Varsayımlarıyla Nam Salan Analist: Bu 2 Altcoin’e Bakın! 30x ve 15x Geliyor

Varsayımlarıyla Nam Salan Analist: Bu 2 Altcoin’e Bakın! 30x ve 15x Geliyor

Tanınan kripto analisti Josh Rager, non-fungible tokenler (NFT’ler) için coşku arttıkça patlayacağına inandığı iki altcoin projesini açıklıyor. Ayrıyeten usta analist, Bitcoin kestirimlerini de paylaşıyor.

Josh Rager: GSWAP ve SHROOM isimli altcoin projeleri 30x ve 15x yapacak!

Başarılı iddiaları olan analist Josh Rager, iki küçük ölçekli altcoin projesinin mücevher olduğunu belirtiyor. Analist bu kripto paraların çok dikkatle izlenmesi gerektiğini vurguluyor. Ayrıyeten Josh Rager, küçük pazar hisselerine sahip projeleri, milyar dolarlık oyun platformu Enjin (ENJ) ile karşılaştırarak bu altcoin’lerin çok dikkat çekeceğini söylüyor. Josh Rager bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Elbette Enjin güzel, lakin beşerler 1,5 milyar dolarlık bir piyasa kıymeti ile Enjin’e girerken, Gameswap (GSWAP) ve Shroom.Finance (SHROOM) yalnızca 17 milyon dolar ve 34 milyon dolarlık piyasa kıymetinde oturuyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde düşecek bir alfa sürümüyle birlikte yakında geliyor… Enjin’in piyasa kıymetinin yarısında bile GSWAP ve SHROOM için 30x ve 15x….

Josh Rager: Bitcoin’i 57.500 doların üzerine kapanmasını bekleyin!

Shroom.Finance, non-fungible tokenleri (NFT) basmak ve takas etmek için bir NFT protokolü oluşturur. Yardımcı platformu Gameswap, oyuncuların oyun içi varlıklarla ticaret yapmasına müsaade verme konusunda uzmanlaştı. Altcoin kestirimlerinin yanı sıra analist, 57.500 dolarlık bölgeyi tekrar test ederken Bitcoin’i bu hafta yakından izliyor. Josh Rager hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İşte buradayız, günlük kapanışta bir evvelki yüksek seviyeyi tekrar test ediyoruz. Fiyatın 57.500 doların üzerine kapanmasını bekleyin, akabinde oradan yeni doruklara geçin. Mutlaka kimi satıcıların buraya adım attığını görebiliriz, lakin birden fazla tekrar testle satıcılar katiyetle tükenebilir ve boğalar artmaya devam eder.

Kaynak: Josh Rager

Josh Rager: Yeni doruklar geliyor! Satıcılar bu süratte tükenmek üzere

Bitcoin bu hafta ikinci sefer bu seviyeyi tekrar test ederken Josh Rager, kral kripto paranın daha yüksek düzeylere yükselmeye devam edeceği konusunda optimist olduğunu söylüyor. Josh Rager mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin‘in iki gün içinde 2. kere günlük direnci yine test ettiğini görmeyi çok seviyorum. Beni yükselişe geçiriyor, satıcılar bu süratte tükenmek üzere.

Josh Rager, Bitcoin’de 10 Mayıs’ta yaşanan 2.000 dolarlık yani 10.000 dolardan 8.000 dolara olan düşüşü hakikat bildi. Yani analist, balina selloff’unu bildi. Ayrıyeten analist, BTC’nin 10 bin doların üzerine çıkacağını da gerçek öngördü. Bunlar dışında amalist, BTC’nin kısa vadeli birçok fiyat hareketini de başarılı bir biçimde öngördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance