Varsayımları Tutan Altcoin Kâhini: Bu 5 Altcoin Patlamaya Hazır! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  478699,651
  % 0,38
 • ETHEREUM/TL
  17118.78
  % 1,13
 • RIPPLE/TL
  10.33
  % 17,51
 • BITCOIN CASH/TL
  5364.04,247
  % 2,99
 • LITECOIN/TL
  1950.83
  % 6,85
 • COSMOS/TL
  168.73
  % -2,73
 • CARDANO/TL
  9.8
  % -1,19
 • TETHER/TL
  8.13
  % -0,47

Varsayımları Tutan Altcoin Kâhini: Bu 5 Altcoin Patlamaya Hazır!

Varsayımları Tutan Altcoin Kâhini: Bu 5 Altcoin Patlamaya Hazır!

Birçok kestirimi tutan başarılı analist vilayet Capo Of Crypto, yeni kestirimlerini paylaştı. Analist, Bitcoin geri çekilirken bu ay potansiyel olarak patlayabilecek beş altcoin projesine baktığını söylüyor.

vilayet Capo Of Crypto: Altcoin projesi FIRO, yüzde 250’nin üzerinde patlayabilir

Yeni tahlilinde kesimde “il Capo Of Crypto” olarak bilinen analist, 62.900 takipçisine Firo‘yu (FIRO) yakından izlediğini söylüyor. Analiste nazaran, zımnilik merkezli kripto para, 7,50 dolarlık mevcut fiyatından %250’nin üzerinde patlayabilir. vilayet Capo Of Crypto hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

FIRO, yüksek vakit dilimi altın bölgesinden zıplıyor. Boğa hacmi (hacim arttı + fiyat yükseldi) ve düşük vakit dilimi ayı piyasa yapısı kırıldı. İyi görünüyor…

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: Constellation büyük birikim aralığında

Analistin listesinde sırada, siber güvenlik projesi Constellation (DAG) var. Bu kripto para 16 aylık konsolidasyonun ardından kısa mühlet önce patlak veren bir kripto para. vilayet Capo Of Crypto mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Güçlü temeller. Büyük birikim aralığı. Pak bir orta + tekrar test edin. Gönder!

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: RSR %600’ün üzerinde yükselme potansiyeline sahip

vilayet Capo Of Crypto’nun radarındaki üçüncü altcoin projesi, eşsiz stablecoin platformu Reserve’ün mahallî varlığı olan Reserve Rights Token’dir (RSR). Kripto analisti nazaran, RSR mevcut kıymetinden %600’ün üzerinde yükselme potansiyeline sahip. vilayet Capo Of Crypto bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

RSR’yi 0,50 ABD doları yahut üstüne gönderin.

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: Bu kripto para BTC’ye karşı %122’den fazla yükselebilir

vilayet Capo Of Crypto, interneti optimize etmeyi amaçlayan bir proje olan Syntropy’nin (NOIA) da izleme listesinde olduğunu söylüyor. Kripto stratejistine nazaran, kripto para BTC’ye karşı %122’den fazla yükselebilir. vilayet Capo Of Crypto mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

NOIA/BTC bu çılgınlık olmaz.

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

vilayet Capo Of Crypto: Ethereum ve Bitcoin’de güçlü patlama bekliyorum

vilayet Capo Of Crypto’nun son kripto parası Ethereum’dur (ETH). Analist, kripto para da güçlü yükseliş bekliyor. Bitcoin‘e gelince kripto stratejisti, yükselişine devam etmeden ve Haziran ayına kadar 100.000 doların üzerine tırmanmadan evvel 50.000 doların altındaki dayanağı tekrar ziyaret edeceğine inanıyor. il Capo Of Crypto, varsayımını Bitcoin’in Mart 2017’deki performansına dayanarak yapıyor. vilayet Capo Of Crypto hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC olasılığı.

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto/Twitter

2020 yılının başlarında vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. vilayet Capo Of Crypto, öbür altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de yanlışsız bir biçimde kestirim etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin varsayımlarını dikkatle izliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance