Usta Trader’dan Ethereum İçin Beş Basamaklı Varsayım: Balinalar Hücumda! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  404878,138
  % -8,77
 • ETHEREUM/TL
  18243.7
  % -9,89
 • RIPPLE/TL
  8.64
  % -18,51
 • BITCOIN CASH/TL
  6406.6,510
  % -14,08
 • LITECOIN/TL
  1915.49
  % -11,50
 • COSMOS/TL
  149.74
  % -7,43
 • CARDANO/TL
  8.59
  % -13,51
 • TETHER/TL
  8.33
  % 0,51

Usta Trader’dan Ethereum İçin Beş Basamaklı Varsayım: Balinalar Hücumda!

Usta Trader’dan Ethereum İçin Beş Basamaklı Varsayım: Balinalar Hücumda!

Ünlü kripto analisti ve trader’ı Lark Davis, Ethereum (ETH)’un en az %400 kıymet kazanmasını beklediğini söylüyor.

Lark Davis: Ethereum, 10.001 dolar üzere beş basamaklı bir varlık olacak

Yeni bir görüntüde kripto etkileyicisi Lark Davis, Ethereum’u daha yüksek düzeylere çıkarabilecek birtakım yükseliş katalizörlerinin ana çizgilerini veriyor. Lark Davis, birinci olarak balinaların Ethereum kaynaklarını yediği için uzun vadeli Ethereum sahiplerinin sayısının arttığını belirtiyor. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu hafta, tek bir saatte 235.000 Ethereum geri çekilen merkezi borsalardan ikinci en büyük Ethereum çıkışını yaşadık. Fiyat düştüğünde, alıcılar büyük bir artış gösterdi… Ethereum için borsa içi bakiyeler yeni bir düşük düzeye ulaştı. Ethereum biriktirme modunda ve balinalar hala ağır bir halde satın alıyor. Ethereum, 10.001 dolar üzere beş basamaklı bir varlık olacak, muhtemelen bundan çok daha yükseğe gidecek.

Lark Davis: NFT’lerin tartışmasız konutu önder altcoin ETH…

Lark Davis, Ethereum’un piyasa pahasını muhtemelen daha yükseğe gönderecek bir diğer katalizörün, non-fungible tokenlere (NFT’ler) olan ilginin artması olduğunu söylüyor. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

NFT’lerin tartışmasız konutu Ethereum’dur. Her büyük NFT pazarı bir ETH pazarıdır. Elbette, öbür zincirler NFT yapacak, bunu memnuniyetle karşılıyorum. Bunun için de heyecanlıyım. Ancak sık sık olduğu üzere, tüm likidite ve en pahalı şeyler Ethereum’da…

Lark Davis: En büyük ve en âlâ protokoller ETH üzerine inşa ediliyor

Lark Davis, Ethereum’un ‘kripto para ünitelerinde meydana gelen en büyük şey’ olan merkezi olmayan finansmanın (DeFi) artan benimsenmesinden de yararlanacağını ekliyor. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

En derin likiditeye sahip en büyük ve en uygun protokoller ETH üzerine inşa ediliyor, ETH üzerinde yaşıyorlar. Merkezi olmayan borç verme, borç alma ve takas ve öteki daha egzotik finansal hizmetler için potansiyel adreslenebilir pazar… Muazzam… muhakkak muazzam. Burada sözün tam manasıyla finansın geleceğinden bahsediyoruz. Bu on yılın sonunda nihayet bir milyar kullanıcıya ulaştığımızda Ethereum’un piyasa kıymetinin ne kadar büyük olacağını düşünüyorsunuz?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance