Usta Trader: Kaçırmayın! Bu 8 Altcoin Mart’ta Uçacak - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  498234,164
  % -1,98
 • ETHEREUM/TL
  19650.67
  % -3,26
 • RIPPLE/TL
  12.91
  % -10,37
 • BITCOIN CASH/TL
  9004.39,550
  % 28,97
 • LITECOIN/TL
  2485.69
  % 7,16
 • COSMOS/TL
  207.85
  % -4,80
 • CARDANO/TL
  11.43
  % -3,48
 • TETHER/TL
  8.08
  % 0,60

Usta Trader: Kaçırmayın! Bu 8 Altcoin Mart’ta Uçacak

Usta Trader: Kaçırmayın! Bu 8 Altcoin Mart’ta Uçacak

Kripto trader’ı ve Altcoin Daily kurucu ortağı Austin Arnold, Mart ayında ralli düzenleyeceğine inandığı sekiz altcoin projesinin ismini veriyor.

Austin Arnold: Bondly dalla birlikte büyümeye hazırlanıyor

Usta analist Austin Arnold, yeni bir görüntüde, eşler ortası dijital varlık borsası Bondly’yi (BONDLY) öne çıkararak listeyi başlatıyor. Austin Arnold, non-fungible tokenlerin (NFT’ler) yahut dijital koleksiyonların süratle büyüyen bir alan olduğunu belirtiyor.

Analist, kısa müddet önce 3,5 milyon dolarlık Logan Paul NFT’sinin satışını kolaylaştıran Bondly’nin sektörle birlikte büyümeye hazırlandığını vurguluyor. Austin Arnold bahse yönelik açıklamarına şunları ekliyor:

NFT’ler hala ısınma modunda. İnsanlar NFT’lerle giderek daha fazla ilgilenmeye başlıyor. Ve piyasada her vakit iniş çıkışlar yaşanacak olsa da, insanların ilgilendiği şeyin NFT’ler olduğunu görebileceğinizi düşünüyorum.

Ünlü analist: Cardano, Mart ayında izleneceklerden biri! Ben yükseliyorum

Ünlü analist, Ethereum (ETH)’daki süratle artan fiyatlar nedeniyle Cardano (ADA)’yu listesine eklediğini açıkladı. Austin Arnold hususa yönelik açıklamarına şunları ekliyor:

Cardano’nun Mart ayında kusursuz bir anlatısı var. ETH GAS fiyatları yüksek, Cardano üzere projeleri ise ünlüler tanıtıyor. Cardano, Mart ayında izleneceklerden biri, şimdi pazar yapısını kırmadı. Ben yükseliyorum…

Austin Arnold: Chainlink’in Mart ayına girecek olağanüstü bir anlatısı var

Chainlink (LINK), yakın vakitte güncellenen Off-Chain Reporting (OCR) ağının yükseliş işareti olarak gösterilmesiyle analistin listesinde üçüncü sırada geliyor. Austin Arnold hususa yönelik açıklamarına şunları ekliyor:

…Chainlink’in Mart ayına girecek mükemmel bir anlatısı var. Haber şu ki ‘Chainlink, OCR sistemi yükseltmesini sunarak GAS maliyetlerini on kat azaltıyor.’ Bu nedenle beşerler, GAS fiyatlarının makul ağları nasıl sınırladığının çok farkındadır. Ethereum’un en üstünde yer alan Chainlink, GAS maliyetlerini on kat azaltıyor. Elbette, bu Mart ayında yükselişe benziyor.

Başarılı trader: Bu 4 altcoin projesi de Mart ayında ralli yapabilir

Austin Arnold’un Mart ayında ralli yapmasını beklediği dördüncü kripto para, şu anda İsviçre’nin en eski bankalarından birinde süreç yapabilen uyarlanabilir akıllı mukavele platformu Tezos (XTZ) ve beşincisi Umbrella Network (UMB)’dür. Altcoin Daily sunucusu, Umbrella Network’ün bu ayın başlarında Initial Decentralized Exchange Offering (IDO)’ine olan yüksek talebin kripto paranın umutları için bilhassa yükseliş işareti olduğuna inanıyor.

Mainnet lansmanına yaklaşan likidite toplayıcısı Orion Protocol (ORN), Austin Arnold’un listesinde altıncı sırada yer alıyor. Austin Arnold’un öne çıkan bir sonraki kripto para ünitesi, kendi NFT pazarına sahip olan çapraz zincir merkezi olmayan finans protokolü SuperFarm (SUPER)’dur. Austin Arnold hususa yönelik açıklamarına şunları ekliyor:

NFT’lerde yükselişe geçiyorsanız, bu çok yeni bir proje. Bu projenin uygun gittiğini görebiliyordum.

Austin Arnold: Ethereum patlayacak kripto paralardan

Ethereum Austin Arnold’un listesinde yer alan altcoin projeleri ortasında. Austin Arnold bahse yönelik açıklamarına şunları ekliyor:

Ethereum’u sadece GAS fiyatları yüksek diye hesaba katmayın! İnsanlar ağın bir kesimi olmak istediği ve onu kullandığı için yüksek GAS fiyatları var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance