Usta Trader: Bu Altcoin Yılın Geri Kalanında Bir Canavar Olacak! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  489092,256
  % 0,27
 • ETHEREUM/TL
  17605.23
  % 1,09
 • RIPPLE/TL
  11.24
  % 3,61
 • BITCOIN CASH/TL
  5588.8,206
  % 1,29
 • LITECOIN/TL
  2053.76
  % 2,99
 • COSMOS/TL
  177.59
  % 3,16
 • CARDANO/TL
  10.32
  % 4,12
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,22

Usta Trader: Bu Altcoin Yılın Geri Kalanında Bir Canavar Olacak!

Usta Trader: Bu Altcoin Yılın Geri Kalanında Bir Canavar Olacak!

Kripto trader’ı ve etkileyicisi Ben Armstrong, Amazon Web Services’e (AWS) meydan okuma potansiyeline sahip olduğunu söylediği düşük kapasiteli bir altcoin projesinin altını çiziyor.

Ben Armstrong: Cartesi (CTSI) isimli altcoin projesini yakından izliyorum!

Yeni tahlilinde Ben Armstrong, 606.000 abonesine, ölçeklenebilirlik tahlili Cartesi (CTSI) ve onun Ethereum tabanlı hesaplama oracle’sı Descartes’ı yakından izlediğini söylüyor. Ben Armstrong bahse yönelik açıklamalarıan şunları ekliyor:

Descartes’ı ağır hesaplamalar için bir oracle olarak düşünün. Yoğun hesaplamaları Blokchain’de doğrulanabilir hale getirir. Bu neden değerli? Pekala, bugün birçok proje ademi merkeziyet düzeyinden ödün veriyor, zira Blokchain’ler üzerindeki hesaplamalar çok hudutlu. Hizmet altyapısı için Amazon AWS üzere şirketler için işin güç kısmını yapmak üzere merkezi kurulumları kullanmaya başlarlar. Peki Cartesi’nin hesaplama oracle’sı neyi farklı yapıyor? Şirketlere yahut makul donanım kurulumlarına olan inanç ögesini aşındırıyor.

Ben Armstrong: Cartesi bu yılın geri kalanında bir canavar olacak!

Ben Armstrong ve araştırma takımı, Cartesi’nin oracle’sinin her Blokchain’in kullanabileceği eksik bir bulmaca modülü olduğuna inanıyor. Önde gelen kripto etkileyicisine nazaran, teknoloji, yapay zeka için pazar yerleri oluşturmak, merkezi olmayan sigorta ve opsiyonlar için riski hesaplamak ve hatta e-sporda kazananları doğrulamak için gerekli…

Ben Armstrong, Cartesi’nin Blokchain’leri ve uygulamaları onun kullanım senaryosunu benimsediği için büyük bir geleceğe sahip olmasını beklediğini söylüyor. Ben Armstrong hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sözlerime dikkat edin, Cartesi bu yılın geri kalanında bir canavar olacak ve onlarca uygulama tarafından kullanılacak. Ayrıyeten uzun müddet akıllı kontrat Blokchain ekosisteminde kıymetli bir oyuncu olacak. Bu daha yeni başlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance