Usta Trader: Bu 5 Altcoin’in Flash Haberleri Var! Geliyorlar… - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  453325,174
  % -1,65
 • ETHEREUM/TL
  21777
  % 8,08
 • RIPPLE/TL
  11.05
  % -3,89
 • BITCOIN CASH/TL
  7790.01,666
  % -2,46
 • LITECOIN/TL
  2351.95
  % 4,53
 • COSMOS/TL
  177.32
  % 2,55
 • CARDANO/TL
  10.28
  % -1,10
 • TETHER/TL
  8.3
  % 1,43

Usta Trader: Bu 5 Altcoin’in Flash Haberleri Var! Geliyorlar…

Altcoin Daily kurucusu ve ünlü trader Austin Arnold, yeni ticari gelişmeler sayesinde Mart ayında beş altcoin projesinin ana akım haline geldiğini söylüyor.

Austin Arnold: Ethereum (ETH) güçlü potansiyele sahip bir altcoin!

Başarılı analist Austin Arnold’un listesinde birinci sırada başkan altcoin Ethereum (ETH) var. Analist, Amazon Web Services’in (AWS) Ethereum‘u Amazon Managed Blockchain’de kullanıma sunduğuna dair bir duyuru aktarıyor. Amazon, bu hareketin geliştiricilerin başkan akıllı kontrat platformunu kullanmasını kolaylaştıracağını söylüyor. Amazon bahse yönelik şu açıklamayı yaptı:

Bu lansmanla, AWS müşterileri dakikalar içinde Ethereum node’lerini kolaylıkla tedarik edebilir ve genel Ethereum ana ağına ve Rinkeby ve Ropsten üzere test ağlarına bağlanabilir. Amazon Managed Blockchain ile müşteriler, inançlı ağ oluşturma, bekleme ve taşıma sırasında şifreleme, standart açık kaynaklı Ethereum API’leri aracılığıyla ağa inançlı erişim, Ethereum Blockchain’ine süratli ve emniyetli senkronizasyon ve defter dataları için güçlü elastik depolamaya sahip oluyor.

Austin Arnold: VeChain ve Curv’da listemde! Büyük yeşil bayraklar var…

Austin Arnold’un bir sonraki seçimi, tedarik zinciri idaresi aracı VeChain (VET). Analist, dünyanın en büyük alüminyum şirketlerinden biri olan Norveç merkezli Hydro’nun, eser savlarını belgelemek için VeChain üzerine inşa edilen bir pilot hizmet başlattığı haberine atıfta bulunuyor.

Austin Arnold’un listesinde üçüncü sırada bulut tabanlı cüzdan Curv var. Analist, ödeme devi PayPal’ın Curv’u satın alma sürecinde olduğunu söyleyen isimsiz kaynaklara işaret ediyor. Austin Arnold bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, PayPal’ın desteklediği altcoin’ler için temel bir yeşil bayrak olarak benim görüşüme nazaran büyük olabilir. Onlar için de büyük yeşil bayrak…

Austin Arnold: Altcoin projesi Theta Network ve Hex Trust yeniliklerle geliyor

Austin Arnold’un bir sonraki seçimi, merkezi olmayan bir görüntü dağıtım ağı olan Theta Network (THETA). Analist, Sony’nin Avrupa’daki yan kuruluşunun Theta Network’te bir node çalıştırmayı planladığı haberine işaret ediyor.

Austin Arnold’un listesinin sonuncusu ise bu hafta fungible olmayan tokenler (NFT’ler) için birinci tam lisanslı saklama hizmetlerini başlattığını duyuran depolama hizmeti Hex Trust. Şirket, NFT’lerin muazzam popülaritesi ve süratle yükselen fiyatları nedeniyle yatırımcıların bunları tutmak için inançlı bir yola sahip olmasını gerektirdiğini söylüyor. Austin Arnold hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

NFT pazarının yükselmesi ve NFT’nin fiyatlarının tek bir tahsilat için milyonlarca dolara çıkmasıyla birlikte, koleksiyonculara ve kurumlara pahalı varlıklarını inançlı bir formda saklama ve sigortalama yeteneği sağlamak acil hale geldi. Hex Safe platformu, NFT’leri Ethereum ve ERC-721 ve ERC-1155 token standartları dahil olmak üzere birden fazla Blockchain platformuna ve token standartlarına tam olarak entegre edecek formda yükseltildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance