Usta Trader: Bu 4 Altcoin Projesi Patlamaya Hazır! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  483945,363
  % 1,86
 • ETHEREUM/TL
  17315.74
  % 2,32
 • RIPPLE/TL
  10.71
  % 24,29
 • BITCOIN CASH/TL
  5479.71,739
  % 4,98
 • LITECOIN/TL
  2006.45
  % 10,13
 • COSMOS/TL
  172.09
  % -0,58
 • CARDANO/TL
  9.91
  % 0,48
 • TETHER/TL
  8.18
  % 0,18

Usta Trader: Bu 4 Altcoin Projesi Patlamaya Hazır!

Usta Trader: Bu 4 Altcoin Projesi Patlamaya Hazır!

Kripto etkileyicisi ve analisti Tyler Swope, büyük yatırımcıların dikkatini süratle çeken yeni cins altcoin projelerinin patlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Tyler Swope: Rarible (RARI) kıymetli bir proje ve yükselecek

Tyler Swope, yeni tahlilinde 197.000 YouTube abonesine, ünlü yatırımcı Mark Cuban ve “Big Short” efsanesi Dr. Michael Burry üzere değerli isimlerin gelişmekte olan bölümdeki potansiyeli gördükçe NFT‘lere (non-fungible tokenlere) baktığını söylüyor.

NFT’ler, akıllı mukavelelerinde her bir varlığı tipinin tek örneği yapan bilgileri tanımlama özelliğine sahiptir. Bu, bir NFT’nin direkt bir diğeriyle değiştirilemeyeceği ve hiçbirinin tıpkı olmadığı manasına gelir. Tyler Swope’un NFT alanındaki en âlâ seçimi Rarible (RARI)’dir. Tyler Swope mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Coinbase’den birtakım yatırımcılar grafiklerde yükseldi. Rarible, katil bir uygulama, pazar yeri ve uygulamada NFT oluşturma yeteneği ile dijital sanat NFT’lerinde mükemmelleşti. Tabii ki birçok yatırımcı bu projeye katılmak isterdi.  Mailyarder yatırmıcı Mark Cuban da öyle… Üçüncü sırada…

Tyler Swope: Altcoin projesi NFTX, güçlü potansiyele sahip

Tyler Swope’un radarındaki bir öteki kripto para, bedelli NFT’ler tarafından desteklenen bir endeks fonu olduğunu söylediği NFTX. Tyler Swope bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum’daki NFT endeks fonları için topluluğun sahip olduğu bir protokoldür ve bunların listesi her geçen gün artıyor. Son yükselişlerinin nedenlerinden biri elbette artan endeks sayısı. Ancak yakında protokole gelecek olan çapraz NFT varlık takasları hakkında tweet attılar, öbür tokenler ve NFT’ler için NFT’leri, tokenleri ve daha fazla NFT’yi takas ettiler. Bu, NFT ekosisteminde daha fazla likidite oluşturur. Bu büyük…

Kripto trader’ı: NFT20 (MUSE) projesi de radarımda

Kripto trader’ı NFT20’ye (MUSE) de bakıyor ve bunun, kullanıcıların esasen NFT’leri takas etmesine ve satmasına müsaade verdiği için NFTX’in önünde olduğunu söylüyor. Tyler Swope hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tanınan Hashmasks üzere tüm büyük isimlerin NFT’lerine dayalı birçok likidite havuzları var.

Tyler Swope, NFTX’in 145 milyon dolarlık değerlemesi ile karşılaştırıldığında, NFT20’nin piyasa pahası 10 milyon dolar civarında seyrederken, iki NFT tabanlı finansal protokol ortasında bir dengesizlik olduğunu vurguluyor.

Tyler Swope: Lukso (LYXE) bir patlamaya hazırlanıyor!

Tyler Swope’un listesindeki bir sonraki kripto para, moda, oyun ve tasarım sanayilerini bozmayı amaçlayan çok hedefli bir Blockchain projesi olan Lukso (LYXE). Tyler Swope mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Lukso yalnızca dijital sanat değil. Bu, projenin yalnızca bir modülü. Bundan çok daha fazlası. Kimliği, birçok NFT standardını ve kültürel para ünitelerini alıyor ve yeni dijital ekonomiyi, bir çeşit çoklu cihan oluşturmak için hepsini bir ortaya getiriyor.

Kripto analisti ayrıyeten Lukso’nun, projenin müşavere heyetinde Nike, Chanel ve Burberry üzere tanınmış markaların yöneticilerinin yer alması nedeniyle genel kabul için hazırlandığını vurguluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance