Usta İsimler Tarih Vererek Bitcoin Ve Altcoin Kestirimlerini Paylaştı! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  484008,652
  % 1,73
 • ETHEREUM/TL
  17289.63
  % 2,07
 • RIPPLE/TL
  10.8
  % 24,37
 • BITCOIN CASH/TL
  5471.33,337
  % 4,72
 • LITECOIN/TL
  2016.67
  % 10,43
 • COSMOS/TL
  172.17
  % -0,60
 • CARDANO/TL
  9.9
  % 0,41
 • TETHER/TL
  8.18
  % 0,18

Usta İsimler Tarih Vererek Bitcoin ve Altcoin Kestirimlerini Paylaştı!

Usta İsimler Tarih Vererek Bitcoin ve Altcoin Kestirimlerini Paylaştı!

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, başkan kripto para Bitcoin (BTC)’in 2021 Ağustos ayında 115 bin dolara ulaşacağını kestirim ediyor. Pantera CIO’su Joey Krug ise kimi altcoin projelerinin BTC’yi yükselişi ile geride bırakacağını belirtiyor.

Dan Morehead: Bitcoin rallisinde bol ölçüde buhar kaldı

Pantera Capital’den Dan Morehead,  Bitcoin‘in olgunlaştığını ve rallisinde bol ölçüde buhar kaldığını belirtiyor. Pantera’nın kurucusu, CEO’su ve CIO’su Dan Morehead, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin ve öteki kripto para ünitelerinin bu para basımı nedeniyle patlayacağını düşündük ve katiyen gerçekleşti. Son 12 ayda gerçekleşen başka büyük şey, kurumsal hazinelerin artık kripto para üniteleri, bilhassa de Bitcoin ile çok meşgul olması…Bugünkü ralli, birçok taraftan 2017’den farklı. Artan kurumsal ilgi, operasyonel merkezi olmayan finans protokolleri ve daha olumlu bir yatırımcı duyarlılığı… Bunlardan birkaçı, mevcut finansal ortamın yatırımcılarını paha varlıklarının depolanmasına itiyor. ABD şu anda varlığının birinci 200 yılında olduğundan daha fazla para basıyor. Sözün tam manasıyla sınırsız para basımı masada. Altın, emlak, S&P 500 yahut Bitcoin üzere sabit ölçüleri olan şeyleri kovalayan sınırsız ölçüde kağıt paranız olduğunda, bu şeylerin fiyatı kıymetli ölçüde artar. Kripto para ünitelerinin fiyatı süratle artıyor.

Pantera Capital CEO’su: Bitcoin 2021 Ağustos’ta 115 bin dolara ulaşacak

Dan Morehead’a nazaran, Mart 2020’deki Covid-19 salgınının başlangıcında, para arzı kıymetli ölçüde arttı ve bu da Bitcoin’in mevcut rallisinin başlangıcına denk geldi. Bitcoin’in geçen hafta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 61.000 dolara yükselmesinin akabinde, en büyük kripto para ünitesi geri çekildi. Şüpheciler bir çarpışmaya hazırlanıyor. Lakin Dan Morehead Pantera’nın Stok Akış varsayımına göre kripto paranın Ağustos 2021’e kadar 115.000 dolara ulaşma yolunda olduğunu belirtiyor. Dan Morehead, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2011’de Bitcoin ile ilgilenmeye başladım, anlamam birkaç yıl sürdü… 2013 yılında, ABD’deki birinci kripto para ünitesi fonunu başlattık ve firma şu anda yaklaşık 3,5 milyar doları yönetiyor.

Pantera CIO’su Joey Krug: Bu altcoin’ler Bitcoin’i yenecek

Firma, Bitcoin’de yükselişe devam ederken, altcoin projelerinin ve DeFi protokollerinin potansiyelini de kabul ediyor. DeFi alanı süratle büyüyor ve en iyi platformlardan bazıları bugüne kadar %500 arttı.  Pantera CIO’su Joey Krug, hususa yönelik şunları söylüyor:

Bitcoin’in izafî olarak düşük performans göstereceğini düşünüyorum. Tüm bunlar artacak, Bitcoin mükemmel bir yatırım olacak. Lakin bence Ethereum, DeFi altcoin’leri ve piyasadaki öteki birtakım varlıklar nispi bir getiri temelinde BTC’yi yenecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance