Usta Analist: Satın Aldım! Bu Altcoin Dev İştiraklerle Geliyor - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  497984,352
  % -2,07
 • ETHEREUM/TL
  19702.32
  % -2,95
 • RIPPLE/TL
  13.1
  % -9,83
 • BITCOIN CASH/TL
  8722.54,664
  % 25,56
 • LITECOIN/TL
  2482.23
  % 8,09
 • COSMOS/TL
  208.07
  % -5,71
 • CARDANO/TL
  11.44
  % -3,82
 • TETHER/TL
  8.08
  % 0,60

Usta Analist: Satın Aldım! Bu Altcoin Dev İştiraklerle Geliyor

Usta Analist: Satın Aldım! Bu Altcoin Dev İştiraklerle Geliyor

Tanınan analist Coin Bureau, bir altcoin projesine dikkat çekiyor. Analist, Ren’in merkezi olmayan finans (DeFi) piyasasındaki başka kripto paralara nazaran, gerçeğe uygun bedelinin çok altında süreç gördüğünü söylüyor. Analist, altcoin’e yatırım yaptığını ve fiyatların yükselmesini beklediğini de vurguluyor.

Coin Bureau: Bu altcoin projesine yatırım yaptım! Gerçek bedelinin altında…

Yeni tahlilinde Coin Bureau, Ren’in şu anda piyasadaki en küçümsenen ve bedeli en düşük kripto para ünitelerinden biri olduğunu vurguluyor. Analiste nazaran, protokol “birlikte çalışabilirlik katmanı olmak için harika bir konuma” sahip. Ren, Bitcoin üzere Ethereum dışı varlıkların 1:1 takviyeli ERC20 tokenleri aracılığıyla Ethereum Blockchain’nde kullanılmasına müsaade veren bir çapraz zincir likidite protokolüdür. Coin Bureau bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ren, birlikte çalışabilirliği direkt ele alan birkaç kripto para ünitesi projesinden biri. Ren’in Ethereum’daki (renBTC) wrapped Bitcoin tokeninin piyasa kıymeti, son birkaç ayda 1 milyar doların üzerine çıktı. Ve Ren protokolü öbür zincirleri desteklemek için genişletildi…

Coin Bureau: Kripto para bir çok yeni iştirakle birlikte geliyor!

Kripto para ünitesi eğitimcisi, Ren’in daha fazla Blockchain ekosistemi için dayanak eklemeye devam ettiğini ve büyük bir borsada listelendiğini ekliyor. Analist, platformun genişlemeye devam edeceğini ve merkezi olmayan borsa (DEX) Serum ve merkezi olmayan finans projesi OpenDAO ile iştirakler kuracağını iddia ediyor. Analiste nazaran, Ren ayrıyeten Avalanche Blockchain’ini de destekleyecek.

Ren ayrıyeten, MyEtherWallet taşınabilir uygulamasında BTC kullanarak renBTC basmayı mümkün kılmak için MyEtherWallet ile paydaşlık kurduklarını da duyurdu. Kripto para analisti, Ren konusunda epeyce optimist olsa da kripto para ile ilgili en büyük kaygısının ademi merkeziyetçilik eksikliği olduğunu vurguluyor. Usta analist, kripto para portföyünün %2’sini kripto paraya yatırıldığını ortaya koyuyor. Coin Bureau bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu yılın Ocak ayında Ren, Dogecoin’i renDOGE olarak Ethereum’da kullanmayı resmen mümkün kıldı. Ren’in openDAO ile entegrasyonu, renDOGE’yi teminat olarak kullanarak dolara sabitlenmiş istikrarlı kripto paralar basmayı da mümkün kılıyor… Ren, yakında Solana Blockchain’ini destekleyecek ve birebir vakitte Serum DEX ile entegre olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance