Usta Analist: Bu 3 Altcoin Piyasa Devi! 100 Kat Artabilirler - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  446628,533
  % -1,95
 • ETHEREUM/TL
  21158
  % 6,61
 • RIPPLE/TL
  11.19
  % -0,26
 • BITCOIN CASH/TL
  7768.85,545
  % -0,96
 • LITECOIN/TL
  2275
  % 2,24
 • COSMOS/TL
  169.4
  % -1,60
 • CARDANO/TL
  10.24
  % -0,59
 • TETHER/TL
  8.33
  % 1,58

Usta Analist: Bu 3 Altcoin Piyasa Devi! 100 Kat Artabilirler

Usta Analist: Bu 3 Altcoin Piyasa Devi! 100 Kat Artabilirler

Kripto etkileyicisi ve ünlü analist Ben Armstrong, bu yıl 100 kat kar kaydetme potansiyeline sahip olduğuna inandığı üç NFT (non-fungible token) altcoin projesini açıklıyor.

Ben Armstrong: Tanınan altcoin WAX, NTF alanında benim için bir numara

Carl Martin ile yaptığı röportajda Ben Armstrong, NFT kripto paralarına yatırım yapma zihniyetinin büyük isimlere odaklanmak olduğunu söylüyor. Ben Armstrong’un radarındaki birinci büyük NFT altcoin projesi, merkezi olmayan görüntü oyun ve cümbüş platformu WorldWide Asset eXchange yahut WAX (WAXP)’dır. Ben Armstrong hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her vakit büyük isimlerle gitmeyi düşünüyorum. Gördüğümüz bu. Daha küçük spekülatif oyunlarınızı 400-500 dolar milyon piyasa kıymeti aralığındaki projelerle yapabilirsiniz. Fakat WAX üzere bir şeye baktığınızda, şu anda birinci 100’de olduğunu düşünmüyorum bile… Bu, başlattıkları her şeyin başarılı olduğu bir proje… WAX’ın kendisi -Blockchain değil- bir oyun, lakin Blockchain’in gerisindeki WAX şirketi, başlattıkları her şey harika bir biçimde yapılıyor. Bu yüzden, WAX ile hala pek çok fırsat olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen bu alanda benim için bir numara olduğunu söyleyebilirim.

Ben Armstrong: Sanal emlak dünyası Sandbox’u (SAND) izliyorum

Analist ayrıyeten iki numaralı seçimi olan Ethereum tabanlı sanal emlak dünyası Sandbox’u (SAND) izlediğini söylüyor. Ben Armstrong bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sandbox’ta uyumayın, Sandbox oyun dünyasındaki sanal emlak olan Decentraland’a (MANA) çok benzeyen bir öteki şey. Sanal gayrimenkul sahibi olduğunuz Ready Player One tipi muahede üzere neredeyse bir metaverse ve daha sonra beşerler SAND oyununda Minecraft tipi şeyler inşa edebilecekler. Aslında Sandbox’ta yerimiz var, bu da öbür bir tane…

Ben Armstrong: Enjin piyasadaki devdir! Bu değişmeyecek…

Ben Armstrong’un üçüncü seçimi, Blockchain tabanlı oyun platformu Enjin (ENJ). Ayrıntılara girmemiş olsa da kripto etkileyicisi Enjin‘in perde gerisinde ne üzerinde çalıştığı hakkında kimi içeriden bilgilere sahip olduğunu söylüyor. Ben Armstrong hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Enjin piyasadaki devdir. Enjin, oyun ve NFT’lerde önder ve bunun değişeceğini düşünmüyorum. Aslında Enjin’in art uçta yaptığı şeyler hakkında kimi bilgiler aldım ve daha fazla şeyin gelmesini bekliyorum ve bu sahiden heyecan verici. Kesinlikle bunun üzerine bir dalış bekleyin derim… Kesinlikle Enjin’e maruz kalmak istiyorsunuz değil mi…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance