Usta Analist: Aldım! Bu 3 Altcoin, Sizi Milyonerlere Çevirebilir - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  458130,313
  % 0,42
 • ETHEREUM/TL
  21871
  % 9,86
 • RIPPLE/TL
  11.48
  % 1,76
 • BITCOIN CASH/TL
  7973.48,283
  % 1,36
 • LITECOIN/TL
  2381.04
  % 7,29
 • COSMOS/TL
  177.43
  % 3,67
 • CARDANO/TL
  10.48
  % 1,75
 • TETHER/TL
  8.3
  % 1,43

Usta Analist: Aldım! Bu 3 Altcoin, Sizi Milyonerlere Çevirebilir

Usta Analist: Aldım! Bu 3 Altcoin, Sizi Milyonerlere Çevirebilir

Kripto etkileyicisi ve usta analist Ben Armstrong, yatırımcıları bu boğa döngüsünde zenginleştirme potansiyeline sahip olduğunu söylediği üç non-fungible token (NFT) altcoin projesini ortaya koyuyor.

Ben Armstrong: Bu altcoin projesi birinci 20’ye girme potansiyeline sahip

Yeni bir görüntüde sanayide “BitBoy” olarak da bilinen analist Ben Armstrong, baktığı birinci altcoin projesinin spor kadroları için taraftar tokenlerine odaklanan bir NFT platformu olan Chiliz (CHZ) olduğunu söylüyor. Ben Armstrong hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Artık muhtemelen futbol ligine, Amerika’daki Ulusal Futbol Ligi’ne (NFL) atlamaya hazırlanıyorlar, en azından söylenti bu… Ayrıca yakın vakitte, tesadüfen NFL dahil çabucak hemen her büyük spor liginin ana ofisinin bulunduğu bir New York ofisi açtılar. Şu anda Chiliz neredeyse birinci 200’den birinci 40’a yükseldi, fakat tekrar de birinci 20 potansiyeline sahip.

Ben Armstrong: ECOMI (OMI)’ye erken periyotta yatırım yapmadığı için pişmanım!

Analistin listesinde ikinci sırada ECOMI (OMI) geliyor. Ben Armstrong, projeye daha erken devirde yatırım yapmadığı için kendini tekmelediğini söylüyor. ECOMI, dijital koleksiyon eserleri satan VeVe isminde halihazırda faal bir uygulamaya sahip. VeVe’nin Batman, Superman ve Wonder Woman üzere çizgi roman franchise’larının yanı sıra NFL ve Major League Baseball (MLB) üzere spor ligleriyle iştirakleri olduğu belirtiliyor. Ben Armstrong hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ECOMI tokeni OMI, bu dijital koleksiyon kesimlerini satın almak için kullanılan VeVe uygulamasının para ünitesi olacak. NFT pazarı havaya uçarken, dijital koleksiyonlara sahip yasal şirketler muhakkak en büyük kazananlar olacak. Ve Batman’den daha büyük kazanan kim? Açıkçası BitBoy’u kastediyorum, ancak her neyse bu…

Ben Armstrong: Tanınan altcoin projesi Ethernity 40x yapabilir!

Ben Armstrong’un “bir numaralı NFT seçimi” olarak bahsettiği kripto para Ethernity’dir (ERN). Ethernity, ikonlarla doğrulanmış, gelecek vadeden sanatkarların hudutlu sayıda ticaret kartları için bir platformdur. Kullanıcılar ayrıyeten Uniswap ile kartları tek tıkla satın alabilir yahut satabilirler. Ben Armstrong bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunun mutlak uzun vadeli ve kısa vadeli en yüksek potansiyele sahip proje olduğuna inanıyorum, bu yüzden ona yatırım yapıyorum. Ethernity geçen hafta başladı ve son birkaç gündür esasen bir düzeltme yaptı. Yani kısa vadede zati âlâ bir giriş noktasında. En yeni NFT projelerinin son haftalarda yaptıklarına bakıldığında, ERN’nin neden bu kadar çok potansiyele sahip olduğunu görmek kolaydır. Halihazırda genel olarak birinci 60’ta yer alan ECOMI ve Chiliz’e kıyasla 365 numaraya geliyor. Ethernity, Chiliz ve ECOMI’ye emsal bir pompa görürse, 40x’e bakıyor olabiliriz…

Ben Armstrong: Ethernity, şu anda kesimde potansiyeli olan en düzgün proje

Ben Armstrong, Philadelphia 76ers’ın sahibi Michael Rubin, kaykay efsanesi Tony Hawk ve futbol yıldızları Paolo Maldini ve Christian Vieri de dahil olmak üzere kimi tesirli isimlerin Ethernity ile birlikte çalıştığından bahsediyor. Analist, Ethernity’nin diğer bir önde gelen NFT pazarı olan Terra Virtua (TVK) iştirakinden da etkilendiğini vurguluyor. Ben Armstrong mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ayrıyeten, geçmişte incelediğimiz bir başka büyük NFT platformu ve kripto para Terra Virtua, Ethernity ile stratejik bir paydaşlık duyurdu. Bu iki proje birlikte NFT alanında önder olacak. Benim için heyecan verici vakitler ve Ethernity, şu anda kesimde potansiyeli olan en yeterli proje.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance