Ünlü Yönetici Ethereum, Polkadot Ve Cardano İçin Çılgın Varsayımlarını Paylaştı! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  449677,461
  % -1,28
 • ETHEREUM/TL
  21332
  % 7,71
 • RIPPLE/TL
  11.22
  % -0,27
 • BITCOIN CASH/TL
  7832.5,483
  % -0,21
 • LITECOIN/TL
  2306.45
  % 3,78
 • COSMOS/TL
  170.26
  % -1,07
 • CARDANO/TL
  10.29
  % 0,23
 • TETHER/TL
  8.33
  % 1,58

Ünlü Yönetici Ethereum, Polkadot ve Cardano İçin Çılgın Varsayımlarını Paylaştı!

Ünlü Yönetici Ethereum, Polkadot ve Cardano İçin Çılgın Varsayımlarını Paylaştı!

Ünlü şirket FD7 Ventures’in yönetici ortağı Prakash Chand, yeni iddialarını açıkladı. Daha evvel Prakash Chand, Cardano (ADA), Ethereum ve Polkadot (DOT) fiyatlarının 2-3 yıl içinde yaklaşık 20-30 katına çıkabileceğini öne sürdü. Artık ise ünlü yönetici, Cardano, Ethereum ve Polkadot’ın Bitcoin’in piyasa pahasını geçeceğini belirtiyor. Ayrıyeten Prakash Chand’a nazaran, Bitcoin (BTC)’in piyasa pahası, Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Ethereum (ETH) ile birkaç yıl içinde 10 trilyon dolara ulaşacak.

Ünlü yönetici: Cardano, Ethereum ve Polkadot Bitcoin’i geçecek!

Coinrot.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, ünlü yatırım şirketi FD7 Ventures, kısa müddet önce Cardano ve Polkadot alabilmek için 750 milyon dolarlık Bitcoin satacağını duyurdu. FD7 Ventures yönetici ortağı Prakash Chand ise inanılmaz kestirimlerde bulundu.  Prakash Chand, Cardano (ADA), Ethereum ve Polkadot (DOT) fiyatlarının 2-3 yıl içinde yaklaşık 20 katına çıkabileceğini öne sürdü. Kısa mühlet evvel Prakash Chand, bu 3 altcoin projesine yönelik iddialarına bir yenisini ekledi.

Ünlü yönetici, Cardano, Ethereum ve Polkadot’ın Bitcoin’in piyasa pahasını geçeceğini belirtiyor. 2011’den beri Bitcoin yatırımcısı olan Ask The Doctor’un kurucusu ve milyar dolarlık global kripto para yatırım fonu FD7 Ventures’ın yönetici ortağı olan Prakash Chand, bu varsayımlarının gerçekleşeceği konusunda da inançlı. Prakash Chand, önümüzdeki iki yıl içinde daha fazla kişinin portföylerine kripto para eklemeye devam edeceğine inanıyor. Ayrıyeten Prakash Chand, Bitcoin’in piyasa pahasının birkaç yıl içerisinde 10 trilyon dolara çıkabileceğini öne sürüyor.

Prakash Chand: Bu 3 altcoin, öbür birçok dalı sekteye uğratan platformlar!

Ünlü şirket FD7 Ventures’in yönetici ortağı Prakash Chand, hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Robinhood’da yanan yeni jenerasyon ferdî yatırımcılar, kripto para piyasalarına yönelecek. Hisse senedi piyasası üzerinden kripto piyasasına yatırım yapılan çok sayıda teşvik denetimi göreceğiz. Bu genç jenerasyonun yatırım yapmayı öğrenmesini görmek çok hoş. 21 yaşımdayken, tüm paramı bir otomobile -değer kaybeden bir varlığa- harcamaktan telaşlıydım. Bu yeni kuşak benim jenerasyonumdan çok daha gelişmiş. Kriptoya yatırım yapmayı seviyorlar ve bunu, klâsik piyasalardan ve olağan borsadan daha cazibeli buluyorlar.

Prakash Chand’ın Ethereum, Polkadot ve Cardano’ya artan ilgisinin katalizörü, tıpkı vakitte Ethereum’un kurucularından biri olan bir akıl hocasıyla yaptığı konuşma oldu. Prakash Chand, bu tartışmalardan sonra altcoin’lere olan merakının derinleştiğini söylüyor. Chand, Ethereum’un kurucularından hangisine atıfta bulunduğunu açıklamasa da arkadaşının bugün yaşayan en zeki insanlardan biri olduğuna dikkat çekiyor. Prakash Chand, bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Onu dinlemek, Cardano ve Polkadot’u araştırmak için saatler harcamama neden oldu. Bitcoin’in ardında eksiksiz bir marka ismi olan büyük bir bedel deposu var. Fakat neredeyse bittiği yer burasıdır. Cardano, Ethereum ve Polkadot ise eğitim, finans, sıhhat hizmetleri ve öbür birçok kesimi sekteye uğratan platformlardır.

Prakash Chand: Ethereum, Polkadot ve Cardano 20-30 kat artma potansiyeline sahip

Yalnızca geçen hafta Prakash Chand, çok sayıda kurumun Cardano ve Polkadot hakkında araştırmalar yaptığını söyledi. Prakash Chand, ETH, DOT ve ADA‘nın yakın vadede piyasa pahası açısından Bitcoin’i yenmesinin sıkıntı olacağını düşünüyor. Lakin Prakash Chand, bu kripto paraların 5-7 yıl içinde Bitcoin’in piyasa kıymetini geçebileceklerine inanıyor. FD7 Yönetici Ortağı, bu tokenler için kısa vadeli fiyatlara bakmadığını söyledi. Bunun yerine Prakash Chand, Ethereum, Polkadot ve Cardano’nun mevcut bedellerinden daha fazla olmasa da 20-30 kat artma potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

FD7, son birkaç haftadır kripto manşetlerini süslüyor. 750 milyon dolarlık fonlarını BTC’den ADA ve DOT’a dönüştürdüklerini, ADA’ya dönüştürülen 380 milyon dolarlık fonu tamamladıklarını da doğruladılar. Toronto, Dubai ve Bangalore’deki ofisleri ile FD7’nin grubu, Blockchain ve kripto projelerinin tüm basamaklarında yatırımlara liderlik ediyor ve varlıklı yatırımcılar için kripto para ünitesi varlıklarını yönetiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance