Ünlü Trader: Treni Kaçırmayın! Bu Altcoin Yılın En Düzgünü Olacak - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  480138,710
  % 0,68
 • ETHEREUM/TL
  17152.57
  % 1,28
 • RIPPLE/TL
  10.41
  % 19,38
 • BITCOIN CASH/TL
  5396.45,225
  % 3,38
 • LITECOIN/TL
  1964.66
  % 7,66
 • COSMOS/TL
  170.19
  % -1,93
 • CARDANO/TL
  9.82
  % -1,03
 • TETHER/TL
  8.13
  % -0,47

Ünlü Trader: Treni Kaçırmayın! Bu Altcoin Yılın En Düzgünü Olacak

Ünlü Trader: Treni Kaçırmayın! Bu Altcoin Yılın En Düzgünü Olacak

Kripto trader’ı ve YouTuber Ben Armstrong, oyun sanayisini sallayacağını ve yılın en düzgün kripto parası olacağını söylediği bir altcoin projesini açıklıyor.

Ben Armstrong: Altcoin projesi Phantasma, yılın en yeterlisi olacak!

Yeni tahlilinde Ben Armstrong, 561.000 YouTube abonesine oyun, fungible olmayan tokenler (NFT’ler) ve merkezi olmayan uygulamalar için süratli, inançlı ve ölçeklenebilir bir Blockchain tahlili olan Phantasma’yı izlediğini söyledi. Ben Armstrong bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Blockchain, çift tokenli bir yapı tarafından destekleniyor. SOUL idare tokeni ve KCAL güç tokeni, merkezi olmayan bir idare sistemini sürdürürken başka Blockchain’lerle birlikte çalışabilirliği sağlar. Phantasma, Neo ve Ethereum ortasındaki zincirler ortası bağlantı şimdi büsbütün mümkün olmasa da Phantasma ile Neo ve Phantasma ve Ehtereum ortasındaki üç zincirli bağlantısı dayanaklar. Phantasma, Smart NFT’lere, infused NFT’lere, çok ucuz kripto parayla çok katmanlı NFT’lere müsaade verir.

Ünlü trader: Phantasma, Smart NFT’leri kullanıyor

Kripto etkileyicisi, Phantasma’nın GOATi Entertainment’ın 22 Racing serisi üzere görüntü oyunlarında yeni fonksiyonlar gerçekleştirmek için Smart NFT’leri kullandığını açıklıyor. Ben Armstrong mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Smart NFT’ler, dijital non-fungible tokenlerin orjinal kullanım durumlarını temel alır ve vakte dayalı erişim üzere özellikler ekleyerek ve NFT’leri öteki varlıklarla aşılayarak işleri bir sonraki basamağa taşır. Geçtiğimiz yıl PAX çevrimiçi oyun konferansında GOATi Entertainment, RTS yarış oyunlarında dünyanın birinci vakit tabanlı NFT’sini piyasaya sürdü… NFT, iştirakçilere oyunu beta olarak kısa bir mühlet oynayabilme imkanı sağladı… 22 Racing Series yalnızca öbür bir NFT oyunu değil. Oyun, meşhur oyun platformları Steam, PS4 ve Xbox One’da yer alıyor. 22 Racing serisi, kullanıcıların araç satın almalarına ve takas etmelerine yahut satılması yahut lisanslandırılması için varlıklar oluşturmalarına müsaade verirken, fungible olmayan tokenler size sahiplik denetimi ve esneklik sağlar. Arabaların kendileri aslında oyun içinde bir hiper araba oluşturmak için 25 yahut daha fazla ferdî NFT’den oluşan bu çok katmanlı smart NFT’lerin bir kombinasyonudur. Bu, CryptoKitties’in üretilmesi üzere NFT’lerin infüzyonunu yahut füzyonunu yesyeni bir düzeye taşır. Konsepti anlamayanlar için, esasen oyun içinde daha sonra yarışabileceğiniz otomobiller oluşturmak için NFT’lerin birleştirilmesidir.

Ben Armstrong: Phantasma oyun sanayisinde ön safhalarda olabilir

Ben Armstrong, tanınan görüntü oyunlarının NFT’lerin kullanımına başlaması durumunda, Phantasma’nın şu anda onlara bu hizmeti sunabilmenin ön saflarında yer aldığını vurguluyor. Ben Armstrong bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Fortnite’ın yahut başka tanınan oyunlardan birinin kullanıcılar için NFT’ler uygulayıp uygulamadığını hayal edin. Böyle bir sistem çok büyük olabilir ve Phantasma bunu hakikaten gerçeğe dönüştürebilecek en üst platformdur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance