Ünlü Trader: Bu Altcoin’ler Mart Ayı İçin En Patlayıcı Projeler! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  498232,271
  % -1,99
 • ETHEREUM/TL
  19709.46
  % -2,91
 • RIPPLE/TL
  13.13
  % -9,56
 • BITCOIN CASH/TL
  8731.58,455
  % 25,69
 • LITECOIN/TL
  2489.55
  % 8,41
 • COSMOS/TL
  208.76
  % -5,35
 • CARDANO/TL
  11.44
  % -3,89
 • TETHER/TL
  8.08
  % 0,60

Ünlü Trader: Bu Altcoin’ler Mart Ayı İçin En Patlayıcı Projeler!

Ünlü Trader: Bu Altcoin’ler Mart Ayı İçin En Patlayıcı Projeler!

Kripto para trader’ı ve ünlü YouTuber Ben Armstrong, Mart ayı için en patlayıcı altcoin projelerini belirliyor.

Ben Armstrong: Alpha Finance (ALPHA) birinci 100’e geri dönecek

Kripto para trader’ı Ben Armstrong, Mart ayı için en fazla yükseleceğine inandığı altcoin projelerini açıklıyor. Ben Armstrong, 589.000 YouTube abonesine, dördüncü seçiminin zincirler ortası merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Alpha Finance (ALPHA) olduğunu söyledi. Ben Armstrong bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ALPHA şu anda CoinMarketCap’ta 124. sırada geliyor. Lakin büyük olasılıkla ay sonunda birinci 100’e geri dönecek. Görünüşe nazaran şu anda bugün %20’lik bir kırılmanın ortasında…

Ben Armstrong: Nord Finance, Mart ayı için en patlayıcı altcoin projelerinden!

Analistin listesinde üç numarada, DeFi’ye yatırım yapmayı kolaylaştırmayı amaçlayan bir ekosistem var: Nord Finance (NORD). Ben Armstrong hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu mutlaka ayın düşük pahalı cevherimiz. Bu bir kripto para, sanırım biraz önden koşuyoruz… Yani piyasa kıymeti 6 milyon doların altında. Nord Finance elbette, varsayım ettiniz, merkezi olmayan bir finans projesi, kriptodaki en sıcak niş. NORD, zincirden bağımsız olan, yani rastgele bir zincirde çalışabileceği manasına gelen gelişmiş bir DeFi ekosistemidir… NORD platformunda, SMART fonlarını yönetebilir, yüksek getiri elde edebilir, çapraz zincir takasları gerçekleştirebilir ve tüm bunları süreçleriniz için hiçbir fiyat ödemeden yapabilirsiniz.

Ben Armstrong: Terra, internetin para ünitesi haline gelebilir

Ben Armstrong’un radarındaki öbür bir altcoin, DeFi ödeme platformu Terra’dır (LUNA). Analist, kripto paranın birkaç hafta konsolide edildikten sonra bir kopuşun eşiğinde olabileceğini söyledi. Ben Armstrong mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Terra, alışılmış ki şok edici, bir DeFi projesi, isterseniz internet için programlanabilir para. Terra, insanların kriptolarını meselesiz bir biçimde harcamalarına müsaade veren farklı para ünitelerine sabitlenmiş stablecoin’lere sahiptir. Bu yalnızca bugün ve bu ay için değil… Tıpkı vakitte uzun vadede de bu projede, gözünüzü dört açın. Tüm amaçlarını gerçekleştirirse, internetin para ünitesi haline gelebilir.

Ben Armstrong: Bitcoin biriktirmeye başlama vakti geldi

Ben Armstrong’un izleme listesindeki en büyük kripto para Bitcoin’dir. Kripto etkileyicisi, artık önde gelen kripto para ünitesini biriktirmeye başlama vaktinin geldiğini vurguluyor. Ben Armstrong hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gerçeklerle yüzleşelim: Bitcoin, bu noktada hepimizin yapabileceğini düşündüğümüzden çok daha güzel performans gösteriyor. Şubat ayının sonunda büyük bir düzeltme olmadan evvel bir patlama ve neredeyse 60.000 dolara büyük bir hareketle başladı. Bu, kısa vadede portföylerimiz için berbat olsa da gerçek şu ki, Mart ayındaki yükseliş hareketi için ay sonundaki düşüş hayati kıymet taşıyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance