Ünlü Trader: Bu Altcoin Patlayacak! Uniswap Gibi… - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  407689,711
  % -8,07
 • ETHEREUM/TL
  18505.64
  % -8,67
 • RIPPLE/TL
  8.72
  % -17,60
 • BITCOIN CASH/TL
  6456.21,321
  % -13,11
 • LITECOIN/TL
  1923.07
  % -11,22
 • COSMOS/TL
  152.58
  % -5,88
 • CARDANO/TL
  8.67
  % -12,07
 • TETHER/TL
  8.33
  % 0,51

Ünlü Trader: Bu Altcoin Patlayacak! Uniswap Gibi…

Ünlü Trader: Bu Altcoin Patlayacak! Uniswap Gibi…

Kripto etkileyicisi ve analisti Tyler Swope, yatırımcılar tarafından çok yanlış anlaşılan bir altcoin projesinin patlayacağını söylüyor.

Tyler Swope: NFT20’yi ve onun idare tokeni MUSE’yi izliyorum

Usta analist Tyler Swope, yeni bir görüntüde 198.000 YouTube abonesine, NFT20’yi ve onun idare tokeni MUSE’yi izlediğini söylüyor. Kripto stratejistine nazaran NFT20, NFT’ler (non-fungible token’ler) için Uniswap (UNI) üzeredir. Tyler Swope bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Eserleri gönderdiler, lakin pazarlar şimdi ne inşa ettiklerini tam olarak anlamadılar.. Tıpkı birinci günlerindeki Uniswap üzere, bu mantıklı. Uniswap, görünürde saklanan bir NFT mağazasıdır. Sadece biraz tekrar çalışılması gerekiyordu ve NFT20’nin yaptığı tam olarak buydu.

Tyler Swope: Altcoin projesi NFT20, piyasadaki kıymetli bir sorunu çözüyor

NFT20, kullanıcıların NFT’lerini takas etmelerine ve satmalarına imkan tanıyan, radar altı, müsaadesiz bir protokoldür. Proje ayrıyeten, kullanıcıların tokenize NFT’ler ve Hollanda müzayedeleri havuzları oluşturmasına olanak tanıyan özelliklerle birlikte geliyor. Tyler Swope, NFT20’nin baraj kapılarını potansiyel olarak açabilecek ve sermayenin yeni oluşan alana akmasına müsaade verebilecek bir kullanım durumu sunduğunu söylüyor. Tyler Swope hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunlar, NFT projelerini Uniswap yahut Sushiswap üzere DEX’lerde satılabilir hale getirmek için ERC20 tokenleri olarak tokenize etmek için merkezi olmayan bir borsa ve protokoldür. NFT20, NFT’lerin ERC20 türevlerinden ikincil bir pazar oluşturarak, NFT alanındaki likidite meselesini çözmeyi umuyor.

Tyler Swope: NFT20, Uniswap’ın ayak izlerini takip etmeye hazır

Tyler Swope, DEX olarak NFT20’deki hacmin hala hayli düşük olduğunu belirtse de Uniswap’ın ayak izlerini takip etmeye ve sonunda günde 1 milyar doların üzerinde süreç yapmaya hazır olduğuna inanıyor. Tyler Swope hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence NFT20’ye de benzeri bir kıssa olacak. Neden? İlk başta, daha düşük kıymetli NFT’ler bu havuzlara yatırılacak, zira beşerler yalnızca daha fazla kıymetsiz NFT’ler için bir ölçü nakdî bedel elde etmek isteyecekler. Başlangıçta bu, OpenSea ve Uniswap üzere NFT pazarları ortasındaki arbitraj nedeniyle proje başına ortalama bir NFT fiyatı oluşturacaktır. Herkesin beklediği NFT likiditesini ve ortalama piyasa fiyatlarını oluşturuyor.

NFT’ler, akıllı kontratlarında her bir varlığı tipinin tek örneği yapan bilgileri tanımlama özelliğine sahiptir. Bu, bir NFT’nin direkt bir oburu ile değiştirilemeyeceği ve hiçbirinin birbirine benzemeyeceği manasına gelir. Yazım sırasında CoinGecko’ya nazaran MUSE tokeni, 35,9 milyon dolarlık bir piyasa bedeli ile 68,3 dolar düzeyinden işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance