Ünlü Milyarder Bu Altcoin Projelerine Dikkat Çekti: Artacaklar! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  484649,176
  % 1,96
 • ETHEREUM/TL
  17282.15
  % 2,12
 • RIPPLE/TL
  10.78
  % 24,91
 • BITCOIN CASH/TL
  5467.77,534
  % 4,77
 • LITECOIN/TL
  2030.48
  % 11,28
 • COSMOS/TL
  172.45
  % -0,46
 • CARDANO/TL
  9.91
  % 0,44
 • TETHER/TL
  8.18
  % 0,18

Ünlü Milyarder Bu Altcoin Projelerine Dikkat Çekti: Artacaklar!

Ünlü Milyarder Bu Altcoin Projelerine Dikkat Çekti: Artacaklar!

Milyarder yatırımcı Mark Cuban, Bitcoin ve altcoin piyasasının işletmelerin çalışma biçimini temelden değiştireceğini söylüyor. Ayrıyeten ünlü milyarder, birtakım altcoin projelerine dikkat çekiyor.

Mark Cuban, Compound ve Aave isimli altcoin projelerine dikkat çekiyor

Mark Cuban, yeni bir röportajda  Blockchain teknolojisi ve merkezi olmayan finansmanın (DeFi) birçok sanayide ihtilal oluşturmanın eşiğinde olduğunu söyledi. Ünlü milyarder, yeni ortaya çıkan DeFi dalı büyüdükçe ve daha fazla kullanıcı dostu hale geldikçe, işletmelerin ve bireylerin, ona yöneleceğini açıklıyor. Mark Cuban hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bankacılık… Bankada 10.000 dolarınız varsa ve yıl sonunda ikramiye alacağınızı bilerek tatile gitmek için 2.500 dolar borç almanız gerekiyorsa… Belki kredi kartına koyabilirsin, %19’unu ödeyeceksin… Ve şayet bankandan gerçek bir kredi almak istiyorsan, bu bir zahmettir. Bankadan kredi almak benim için bir güçlüktür… Ne kadar varlığım olursa olsun. Pekala, Compound‘a gidin, Aave’yi kullanıyorum ve parayı oraya koyuyorsunuz ve 2.500 dolar ödünç almak istersem 15 saniyeden daha kısa sürüyor… Kıymetli olan, bunu yapmak için gereken zaman… Bankalarla uğraşmaya gerek kalmıyor… Tüketici dostu olma manasında tüm bunları altı aydır yapıyoruz… Tüm işletmelerin çalışma formunu değiştirecek.

Ünlü milyarder: Önder altcoin Ethereum bu gelişmelerle bir adım öne geçti!

Mark Cuban, akıllı kontrat platformlarının daha sağlam ve kullanıcı dostu hale geldikçe, kripto alanının değerli bir noktaya geldiğini ve başka alanlarda finansmanın merkezden uzaklaştırılması fikrinin mümkün görünmeye başladığını söylüyor. Mark Cuban bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bana nazaran, beşerler bilhassa Ethereum üzerinde Blockchain hakkında bir fikir edindikten ve akıllı mukaveleler açık kaynak ve anlaşılır olmaya başladığında ve uygulamalar tüketiciler tarafından kullanılabilecek formda yazılmaya başladıktan sonra bir adım öne geçti… Bu noktada beşerler Bitcoin‘in bir para ünitesi olmadığını fark etti. Bu bir bedel deposu, Ethereum Blockchain’inden bir şeyler satın alabilseniz bile gerçek bir para ünitesi değil. Lakin akıllı mukavelelerle otoriteyi merkezden uzaklaştırabilirsiniz ve herkes ona güveniyor.

Mark Cuban: DeFi’nin popülaritesi arttıkça, NFT projeleri de artacak!

Mark Cuban, DeFi altcoin projelerinin popülaritesi arttıkça, fungible olmayan tokenlerin (NFT’ler) de artacağı istikametindeki kestirimini vurguluyor. Mark Cuban neredeyse dijitalleştirilebilecek her fizikî varlığın olacağı bir geleceğe işaret ediyor. Mark Cuban bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Sonra geçen yaz, merkezi olmayan finansın (DeFi) nitekim yükseldiğini görmeye başladınız ve bu, tüm oyunu değiştirdi. Bu, insanların cüzdanlara para koymaya, yield farming  bildiğiniz cüzdanları bulmaya dahil olmalarına neden oldu ve oradan da koleksiyon parçaları… Artık cüzdanım var, cüzdanımda param var. Rarible.com’a gidebilirim, OpenSea’ye gidebilirim… Bulunduğum her şeyi ve toplayabileceğim tüm bu şeyleri… Tesirli bir halde yapabilirsiniz. Dijital olan her şeyden para kazanın. Dönem, öykünün sonu…

gay porno izle

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance