Ünlü Kâhin: Aldım, Kaçırmayın! Bu Altcoin İnanılmaz Yükselecek - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  449677,272
  % -1,28
 • ETHEREUM/TL
  21332
  % 7,71
 • RIPPLE/TL
  11.22
  % -0,27
 • BITCOIN CASH/TL
  7832.5,730
  % -0,21
 • LITECOIN/TL
  2306.45
  % 3,78
 • COSMOS/TL
  170.26
  % -1,07
 • CARDANO/TL
  10.29
  % 0,23
 • TETHER/TL
  8.33
  % 1,58

Ünlü Kâhin: Aldım, Kaçırmayın! Bu Altcoin İnanılmaz Yükselecek

Ünlü Kâhin: Aldım, Kaçırmayın! Bu Altcoin İnanılmaz Yükselecek

Başarılı kripto trader’ı Josh Rager, şu anda radarında olan bir NFT altcoin projesini takip ettiğini söylüyor. Josh Rager, bu kripto para projesinde güçlü potansiyel görüyor.

Josh Rager: Umarım, Zero Utility Token ve ZUT’u unutmamışsınızdır…

Usta analist Josh Rager, 119.000 Twitter takipçisine, kripto yatırımcılarının bu alandaki en değişik NFT varlıklarından birini görmezden geldiklerini söylüyor. Josh Rager bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Umarım, Zero Utility Token ve ZUT’u unutmamışsınızdır. Zira perde ardında şahane işler yapıyorlar… Fakat daha da etkileyici olanı, takımın yeni protokolü ZUZ… ZUZ protokolü, NFT pazarına verimlilik, saklılık ve kıymet getirmeye odaklanıyor. Bunun üzerine sahiden çığır açan fikirleri var, bu yüzden denetim ettiğinizden emin olun: gasless staking, fraksiyonel NFT’ler ve NFT’ler aracılığıyla token kazma yeteneği. Normal NFT protokolünüz değil…

Josh Rager: Gözlerinizi bu altcoin projesinden ayırmayın!

Josh Rager’ın da belirttiği üzere ZUZ Protokolü, Zero Utility grubu tarafından oluşturuldu. Proje, katman-2 ölçeklendirme tahlili Polygon ve NFT marketplace OpenSea ile paydaşlıklar yaptı. ZUZ tokeni, kullanıcıların ve trader’ların daha düşük bir maliyetle birden çok NFT’yi taşımasına imkan tanıyan kadronun mevcut araç kitini oluşturmasına imkan sağlamak için tasarlandı.

ZUZ şu anda Dextools’a göre 44 milyon dolarlık büsbütün seyreltilmiş bir piyasa değerinde bulunuyor ve şimdi CoinGecko’da listelenmiyor. Josh Rager, altcoin projesinin birinci satış fiyatından 13 kat arttığını söylüyor. Josh Rager bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ben kendim satın aldım, burada özel tahsis yok ve tek başına kamu satış fiyatı şimdiden 13 kat arttı. Gözlerinizi ZUZ protokolünden ayırmayın, heyecan verici şeyler gelecek.

Kaynak: Josh Rager

Josh Rager: Bitcoin 50.000 doların üzerinde olduğu sürece fırlayabilir!

Josh Rager ayrıyeten Bitcoin konusundaki mevcut yaklaşımını paylaşıyor. Analist, BTC 50.000 dolar işaretinin üzerinde kaldığı sürece genel boğa piyasasının bozulmadan kalacağını söylüyor. Josh Rager hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC, günlük grafikte hala yükseliş eğilimi gösteriyor. Trend çizgilerinin kırılması gerekiyor, lakin fiyat 50.000 doların üzerinde (önceki aralığın üzerinde) olduğu sürece, bunun yeni doruklara yükselmeye devam ettiğini düşünüyorum. Beşerler her geri çekilişte “zirve” diyecek, bu yüzden buna alışın.

İşte Josh Rager’ın başarılı kestirimleri

Josh Rager, Bitcoin’de 10 Mayıs’ta yaşanan 2.000 dolarlık yani 10.000 dolardan 8.000 dolara olan düşüşü gerçek bildi. Yani analist, balina selloff’unu bildi. Ayrıyeten analist, BTC’nin 10 bin doların üzerine çıkacağını da gerçek öngördü. Bunlar dışında analistin yüksek muvaffakiyet oranına sahip olduğu diğer öngörüleri de mevcut.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance