Ünlü Geliştirici, XRP İçin Büyük Planları Ve Neler Olacağını Paylaştı! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  483198,519
  % 1,53
 • ETHEREUM/TL
  17286.28
  % 2,05
 • RIPPLE/TL
  10.8
  % 24,34
 • BITCOIN CASH/TL
  5477,562
  % 4,83
 • LITECOIN/TL
  2014.69
  % 10,32
 • COSMOS/TL
  171.99
  % -0,70
 • CARDANO/TL
  9.89
  % 0,39
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,06

Ünlü Geliştirici, XRP İçin Büyük Planları ve Neler Olacağını Paylaştı!

XRPL Labs’den Hubert Getrouw, XRP Ledger’ın non-fungible tokenleri (NFT’ler) ağına nasıl yerleştirmeye hazırlandığını açıklıyor.

Hubert Getrouw: XRP Ledger NFT süreçlerini kolaylaştıracak!

Rarible (RARI) yahut OpenSea üzere önde gelen NFT pazarları şu anda bir Ethereum cüzdanının kullanılmasını gerektiriyor. Ancak verdiği yeni bir röportajda Hubert Getrouw, XRP Ledger NFT süreçlerini kolaylaştırmaya başladığında kullanıcıların XRP kullanarak bunları alıp satabileceklerini söylüyor. Hubert Getrouw, yatırımcıların sadece Ethereum’a (ETH) güvenmek yerine öteki varlıklarla da süreç yapabileceklerini ekliyor. Hubert Getrouw mevzuya yönelik şunları söylüyor:

XRP ile ödeme yapabilirsiniz, zira XRP Ledger üzerindesiniz. DEX, XRPL DEX, merkezi olmayan borsa var ve orada NFT’lerinizi XRP için takas edebilirsiniz… İstediğiniz rastgele bir fiat yahut istediğiniz rastgele bir varlık ile ve ayrıyeten çok yüksek bir süratte ve yüksek süreç maliyeti olmadan satın alabilirsiniz.

Hubert Getruow: XRP Ledger’ında bir NFT yapmanın esasen üç yolu olacak

Hubert Getruow, XRP Ledger’ında bir NFT yapmanın esasen üç yolu olacağını açıklıyor. Hubert Getrouw hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu NFT’leri hakikaten yapmanın üç yolu var. Yollardan biri, bir adresi kullanmanız ve daha sonra onu kara deliğe sokmanızdır, yani bu, öteki bir token yapamayacağınız manasına gelir. Yani öbür bir token oluşturabilirsiniz, lakin bu hakikaten istediğiniz yol olmayabilir zira her NFT yapmak istediğinizde yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Bunu yapmanın öbür bir yolu da bir hesap kullanabilir ve tesir alanı isminizi buna ekleyebilirsiniz. Zira XRP Ledger, hesap ayarlarınıza bir tesir alanı eklemenize müsaade verir, böylelikle biraz itimat duygusu yaşayabilirsiniz. Web sitesi olan bir sanatçıysanız. Tamam, bu benim hesabımdaki NFT’m ve bu insanların, örneğin birebir imgeden öbür bir NFT yapmayacaklarına güveniyorum.

Hubert Getruow: NFT’ler “gerçek hayattaki” şeylerin sahipliği içinde kullanılabilir

Hubert Getruow’a nazaran üçüncü formül, çoklu tokenlerin toplu olarak verilmesidir. İşlemden sonra hesap karaya alınacak. Son aylarda NFT’ler sanata ve cümbüşe odaklanırken Hubert Getrouw, gelecekte NFT‘lerin “gerçek hayattaki” şeylerin sahipliğini kanıtlamak için kullanılacağını söylüyor. Hubert Getrouw hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Artık bunun temel olarak cümbüş emelli ve sanat için kullanıldığını görüyorsunuz, fakat bence çok daha büyük düşünebilirsiniz… Şimdilik dijital şeyler için lakin bunu gerçek hayattaki şeylerin sahipliği için de yapabilir. Meskenler, tahminen doğum belgeleri… Gelecekte bulunabilecek çok sayıda kullanım durumu var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance