Ünlü Ekonomistten Çılgın Bitcoin Ve Altcoin İddiası: 100x! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  483934,537
  % 1,75
 • ETHEREUM/TL
  17283.56
  % 2,16
 • RIPPLE/TL
  10.8
  % 25,16
 • BITCOIN CASH/TL
  5482.63,176
  % 5,00
 • LITECOIN/TL
  2015.45
  % 10,54
 • COSMOS/TL
  172.49
  % -0,43
 • CARDANO/TL
  10
  % 1,26
 • TETHER/TL
  8.18
  % 0,18

Ünlü Ekonomistten Çılgın Bitcoin ve Altcoin İddiası: 100x!

Ünlü Ekonomistten Çılgın Bitcoin ve Altcoin İddiası: 100x!

Ünlü ekonomist ve Real Vision kurucu ortağı Raoul Pal, Bitcoin ve kripto para piyasasının yaklaşık 1,7 trilyon dolarlık mevcut bedelinden en az 100 kat yükselebileceğine inanıyor.

Raoul Pal: Klâsik finans yatırımcıları artık Bitcoin ve altcoin’lere bakıyor

Başarılı yatırımcı ve Real Vision kurucu ortağı Raoul Pal, yeni iddialarını paylaştı. Raoul Pal, Bitcoin ve altcoin’lere kurumsal paranın süratle aktığına dikkat çekiyor. Raoul Pal bahse yönelik açıklamalarına şunarı ekliyor:

 Geleneksel finans ve iş adamlarının evvel BTC‘nin, akabinde başka kripto protokollerin, akabinde DeFi (merkezi olmayan finans) ve artık de NFT’lerin (fungible tokenler) etrafından dolaşmaya çalıştıklarını görmeyi büyüleyici buluyorum. Hızla gelişen ekosistemin her bir etabında, üstel ağ tesirleri tahlilinin bilakis ortalama hürmete dayanan kanıyı kullandılar ve bu nedenle her şey bir balon yahut sermayenin yanlış tahsisi üzere görünüyor.

Ünlü ekonomist: Hayatta kalan projeler, piyasayı 100 trilyon dolara taşıyacak

Raoul Pal, kripto alanındaki birçok proje ölürken, hayatta kalanların daha fazla iştirakçiyi çekeceğini ve bunun da dalı daha da yükseğe taşıyacağını ekliyor. Raoul Pal hususa yönelik açıklamalarına şunarı ekliyor:

Sonları zorlayan binlerce proje… Birebir “hayatta kal ya da öl” ve sonra ağ tesirlerinden geçerken, tüm ekosistem yükselir…

Real Vision yöneticisi ayrıyeten, kripto para ihtilalinin servetin yüz trilyonlarca dolara çıkmasını kolaylaştıracağına inandığını söylüyor. Raoul Pal mevzuya yönelik açıklamalarına şunarı ekliyor:

Paha ve itimat interneti hızlandıkça, tahminen de internetin kendisinden daha büyük eski iş modellerini yok edecek. Bunun görkemli ve hiperbolik göründüğünü biliyorum. Bu alan, bugün olduğu üzere 1,7 trilyon dolarlık bir ekosistem değil, sonunda multi-yüz trilyon dolarlık bir ekosistem olacak. Değişimi kucaklayabilir ya da onunla uğraş edebilirsiniz. Fakat inovasyonun suratı da katlanarak artarken bunu anlamak için kendinize borçlusunuz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance