Ünlü CEO’dan Bitcoin Ve Bu Altcoin’e Yönelik Astronomik Fiyat Tahminleri! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  454577,479
  % -0,49
 • ETHEREUM/TL
  21571
  % 8,07
 • RIPPLE/TL
  11.41
  % 1,18
 • BITCOIN CASH/TL
  7991.16,490
  % 1,22
 • LITECOIN/TL
  2345.41
  % 5,65
 • COSMOS/TL
  175.95
  % 2,34
 • CARDANO/TL
  10.42
  % 1,29
 • TETHER/TL
  8.33
  % 1,58

Ünlü CEO’dan Bitcoin ve Bu Altcoin’e Yönelik Astronomik Fiyat Tahminleri!

Ünlü CEO’dan Bitcoin ve Bu Altcoin’e Yönelik Astronomik Fiyat Tahminleri!

Fon idaresi şirketi Three Arrows Capital’in kurucu ortağı ve CEO’su Su Zhu, piyasa bedeline nazaran en büyük kripto para ünitesi olan Bitcoin için astronomik bir fiyat kestirimini açıklıyor. Ayrıyeten Su Zhu, altcoin projesi Dogecoin’in değerli ölçüde yükselebileceğini de vurguluyor.

Three Arrows Capital kurucu ortağı: Bitcoin fiyatı 2,5 milyon dolara çıkabilir!

UpOnly ile yeni bir röportajda Three Arrows Capital’in kurucu ortağı ve CEO’su Su Zhu, kıymetli varsayımlarda bulunuyor ve Bitcoin’i altın ile karşılaştırıyor. Su Zhu, altın’ın muhtemelen bedelinin düşük olduğunu ve Bitcoin’in uzun vadede bedelli metalin pazar hissesinin büyük bir kısmını devralmaya hazır olduğunu argüman ediyor. Su Zhu bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Demek istediğim, altın’ın kendisinin çok az değerlendiğine dair bir tartışma var. Baskın kıymet deposu olsaydı, zira bu şey 1.700 yıl önceydi… Bitcoin olmasaydı altın 5x kıymetinde olmalıydı, o vakit hakikaten 50 trilyon dolarlık bir piyasa pahasına bakıyoruz. Öyleyse, bunu BTC’nin pahasına uygulayın ve bu sizi BTC başına 2,5 milyon dolara çıkaracak. Bence bu mutlaka mümkün.

Ünlü CEO: Kripto para muhtemelen altın üzere istikrarlı görünecek

Ünlü CEO, BTC’nin yol boyunca ani fiyat artışlarında yükselmesini beklediğini ve kısmen kurumsal yatırımcılar nedeniyle evvelki düzeylere geri dönmeyi reddettiğini söyledi. Su Zhu, nihayetinde kripto paranın muhtemelen altın üzere istikrarlı görüneceğini söylüyor. Su Zhu mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence en zirvesinde, altın üzere davranacak, o kadar düşük volatilite… Ve bence insanların bu sürecin nasıl ilerleyeceği hakkında düşünmesi gereken yol, patlamalar olacak, değil mi? Piyasaların kısa vadede doğrusal göründüğü yerlerde her vakit 1.000 dolar arttı, 1.000 dolar düştü ve sonra bu patlamaları yaşarsınız. Ve bu büyük tekrar fiyatlandırmaları alırsınız ve beşerler bir daha asla birebir fiyata satın alamazlar.

Su Zhu: Altcoin projesi Dogecoin kıymetli ölçüde yükselebilir!

Su Zhu, Tesla CEO’su Elon Musk‘un dikkatini çeken bir altcoin projesi olan Dogecoin’den (DOGE) de bahsediyor. Three Arrows’un kurucu ortağı, Dogecoin’in Elon Musk’un takviyesiyle kıymetli ölçüde üst taraflı potansiyele sahip olabileceğini söylüyor. Su Zhu bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Elon Musk DOGE’ye çok para veriyor ve bunun için bir planı olmalı. Yani söylemesi güç. Yukarı çıkabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance