Ünlü Borsadan, Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  489365,176
  % 0,33
 • ETHEREUM/TL
  17670.72
  % 1,46
 • RIPPLE/TL
  11.22
  % 3,51
 • BITCOIN CASH/TL
  5592.38,167
  % 1,35
 • LITECOIN/TL
  2054.37
  % 3,03
 • COSMOS/TL
  177.69
  % 3,22
 • CARDANO/TL
  10.35
  % 3,56
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,22

Ünlü Borsadan, Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde!

Ünlü Borsadan, Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde!

Önde gelen Bitcoin ve kripto para türev platformu Bybit, üç yeni USDT ticaret çifti başlatıyor. Gelecekte Bybit kullanıcıları, USDT marjlı kalıcı kontratlar olarak tanınan altcoin UNI, DOT ve ADA’ya erişebilecekler. Yatırımcılar yeni çiftler için 1x ve 25x kaldıraçlar ortasında seçim yapmakta özgür olacaklar.

Bybit, tanınan altcoin UNI, DOT ve ADA’yı platformuna ekliyor

Tanınan Bitcoin ve kripto para türev platformu Bybit, müşterilerinin daha fazla seçenek elde etmeleri için platformuna en âlâ altcoin projelerini getirmek için çalışıyor. Artık Bybit kullanıcıları, USDT marjlı kalıcı kontratlar olarak UNI, DOT ve ADA’ya erişebilecekler. Bu 3 kripto para, anonimlik, ölçeklenebilirlik ve merkezi olmayan ticaret nedeniyle büyüme potansiyelleri baz alınarak seçildi. 

Tüm bu özellikler, mevcut kripto para ekosisteminde kritik hale geldi. Uzmanlara nazaran, bu durum kripto paraların mevcut büyümelerini tetikleyen şey olabilir. Bybit CEO’su ve kurucu ortak Ben Zhou’ya nazaran, yeni eklenecek olan 3 kripto para Bybit’in yüksek likiditesini koruyacak. Ben Zhou bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu yüksek talep gören kripto paraları alım satım platformumuza getirebilmekten ve müşterilerimize daha da fazla seçenek sunabilmekten memnunluk duyuyoruz. Bybit, fevkalâde likiditesi ile tanınır. Bu yeni alım satım çiftlerinin piyasalarının istisna olmayacağından emin olmak için kapsamlı araştırma ve hazırlık yaptık.

Bu kombinasyon, yatırımcıların süreç getirilerini değerli ölçüde artırabilir

Bybit, süreç hacmine nazaran en yeterli kripto para borsalarından biri. Türev ticareti için çok çeşitli eserler içerir, doğrusal kalıcı ve vadeli süreç piyasaları için daha da üst sıralarda yer alır. Yeni eklenen kripto paralar ile yatırmcılar türev alım satım için daha fazla seçeneğe sahip olacak. Her üç kripto para ünitesi de son vakitlerde kıymetli bir büyüme gösterdi. ADA, son vakitlerde BNB’nin yerini alarak piyasa pahasına nazaran üçüncü en büyük kripto para ünitesi oldu. 

Hem DOT hem de UNI, çoğunlukla ihtilal niteliğindeki teknolojileri tarafından desteklenerek birinci on kripto para ünitesine katıldı. Bu tıp varlıkların en çok süreç gören kripto paralardan biri olan USDT ile bir kombinasyonu analistlere nazaran, yatırımcıların süreç getirilerini değerli ölçüde artırabilir. Eklemeler ayrıyeten Bybit’in türev piyasasındaki erişimini genişletecek ve daha fazla müşteriye bu en düzgün varlıklarla ticaret yapma fırsatı verecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance