Ünlü Analist: Kârınızı Fırlatacak Altcoin Arıyorsanız Bunlara Bakın! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  488379,158
  % 0,05
 • ETHEREUM/TL
  17538.33
  % 0,74
 • RIPPLE/TL
  11.13
  % 8,40
 • BITCOIN CASH/TL
  5527.74,618
  % 1,57
 • LITECOIN/TL
  2041.61
  % 1,20
 • COSMOS/TL
  178.83
  % 4,16
 • CARDANO/TL
  10.35
  % 4,58
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,25

Ünlü Analist: Kârınızı Fırlatacak Altcoin Arıyorsanız Bunlara Bakın!

Tanınan analist Thomas Delahunty’ya nazaran, elbet şirketler DeFi ekosisteminin gelişimine ağır bir biçimde yatırım yaptıkça dApp’ler kripto dünyasını bozmaya devam edecek. Tıpkı halde analiste nazaran, yatırımcılar çeşitli kripto para ünitelerini DeFi’ye geri çekerek daha fazla getiri elde etmeye istekliler, bu da bir bakıma büyümeden sorumlu.

Merkezi Olmayan Finans yahut DeFi, Ethereum Blockchain’ini kullanan dApp’ların geliştirilmesiyle her gün kripto meraklılarından daha fazla inanç kazanıyor. Blockchain’in akıllı kontratı, süreçler sırasında aracılara olan muhtaçlığı ortadan kaldırarak inançlı, verimli ve süratli süreçler oluşturur. Bu kapsamda Thomas Delahunty, 2021’de takip etmeniz gereken güçlü potansiyele sahip DeFi altcoin projelerini açıklıyor.

İŞte 2021’de takip etmeniz gereken DeFi altcoin projeleri

2020’de DeFi’nin popülaritesinin artmasının akabinde, birçok kripto para yatırımcısı bu yıl kârlarını en üst seviyeye çıkarmalarına yardımcı olabilecek projeler arıyor. Tanınan analist Thomas Delahunty’da bu kapsamda takip edilecek altcoin projelerini sıralıyor. İşe Thomas Delahunty’a nazaran, 2021’de takip etmeniz gereken güçlü potansiyele sahip DeFi altcoin projeleri…

Thomas Delahunty: Aave bu yıl takip edilecek şahane bir altcoin projesi

Aave, Ethereum Blockchain’i üzerine inşa edildi ve en yeterli, hem borç verenlere hem de borç alanlara ETH, SNX, YFI ve DAI üzere stablecoin’ler dahil olmak üzere 17 farklı kripto para ünitesine erişim sağlayan bir borç verme havuzu olarak tanımlanır. Kullanıcıları teşvik etmek ve borç vermeyi ve borç almayı kolaylaştırmak için platformda iki çeşit token bulunur; aTokens ve AAVE tokenleri… aTokens, likidite havuzuna para yatıran borç verenlere, mevduatlarından faiz kazanabilmeleri için verilir. Lokal kripto para olan AAVE tokeni, borç alanlar AAVE’yi teminat olarak kullandıklarında indirimli fiyatlar üzere daha fazla avantaj sunar.

Thomas Delahunty’a nazaran, Aave protokolünün inanılmaz bir özelliği ki bu yüzden kripto kullanıcıları buna bayılıyor, “flash kredi” özelliğidir. Bu, gelişmiş kripto kullanıcılarının flaş kredilere erişebilmeleri, tıpkı süreç içinde çok süratli bir formda ödünç almaları ve geri ödemeleri için bir yol sağlıyor. Kullanıcılar analiste nazaran, arbitraj, teminat takası ve wash trading yoluyla bundan faydalanabilirler. Kısa bir mühlet evvel 26 Ocak’ta, AAVE 278,9 dolarla tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı. TVL (Toplam Kıymet Kilitli) ile 3,75 milyar dolarlık yeni bir yüksekliğe ulaştı. Bu, yatırımcılar tarafından süratli kredilere olan talebin artmasının bir sonucudur. Böylelikle analiste nazaran, bu gelişmeler Aave’yi bu yıl takip edilecek şahane bir proje haline getirdi.

Thomas Delahunty: Compound güçlü özelliklere sahip bir altcoin projesi

Thomas Delahunty’a nazaran Compound, hem yeni başlayanlar hem de gelişmiş yatırımcılar için kolay ve kullanıcı dostudur. Kullanıcıların faiz kazanmak için kripto para üniteleri yatırmalarına yahut yatırılan tokenlere karşı başka kripto paraları ödünç almalarına müsaade veren bir para piyasası protokolüdür.

İşlemcilerin faiz oranıyla uğraşması gerekmediğinden analiste nazaran, Compound için borç vermek ve almak kolaydır. Borç verme ve borçlanma faiz oranları otomatik olarak sabitlenir ve arz ve talebe nazaran algoritmik olarak ayarlanır. Thomas Delahunty’a nazaran, Compound’un kusursuz bir özelliği, platformda borç verme ve ödünç almaya katılmak için sadece bir kripto cüzdanı ve internet ilişkisi gerektirmesidir.

Thomas Delahunty: Nimbus, DeFi alanında muhakkak oyunun kurallarını değiştiriyor

Nimbus analiste nazaran, DeFi alanında mutlaka oyunun kurallarını değiştiriyor. Nimbus, 50.000 kullanıcıya Blockchain tabanlı araçlar sunmasının akabinde DeFi’ye geçti. Analiste nazaran, 27 Ocak’ta DeFi platformlarının ve mahallî hizmet tokeni NBU’nun lansmanı, piyasaya sürüldükten yalnızca 2 gün sonra 35 milyon dolarlık bir piyasa kıymetine ulaşıldığı için yeni DeFi fonksiyonelliğinin potansiyelini gösteriyor. Nimbus, farklı projelerin birden çok mahallî tokeni ortasında geçiş yapmak zorunda kalmadan portföylerini çeşitlendirmeye istekli olanlar için tek durak noktası olmayı hedefliyor.

Analiste nazaran Nimbus, yeni platformlarında 2021’de dört farklı merkezi olmayan uygulamayı piyasaya sürecek: eşler ortası ödünç verme dApp, kripto Arbitraj-Ticaret dApp, IPO Hub dApp ve Crowdfunding dApp. Nimbus’ın eşi gibisi görülmemiş yiğit hareketinin bir avantajı, ferdî yatırımcıların artık klasik halka arzlardaki paylara erişebilmesinin yanı sıra, şimdiye kadar sadece kurumsal yatırımcılar ve finans istifçileriyle sonlu olan başlangıç ​​sermayesi ve kitle fonlamasına katılabilmesidir. DeFi topluluğu, 24 Şubat’ta planlanan Uniswap’teki NBU tokeni listelemelerini bekleyerek projeyi yakından takip ediyor. Bu Thomas Delahunty’a nazaran, halihazırda başarılı olan Nimbus DeFi Platform lansmanına büyük olasılıkla yeni bir dayanak sağlayacak.

Thomas Delahunty: Curve Finance dikkatle izlemeniz gereken bir proje

Thomas Delahunty’a nazaran, Curve Finance tıpkı vakitte herkesin varlıklarını kar elde etmek için çeşitli likidite havuzlarına ekleyebileceği otomatik bir piyasa yapıcıdır. Curve, Ethereum Blockchain’inde çalışır ve verimli stablecoin ticareti için merkezi olmayan bir borsa likidite havuzudur. Curve Finance’ın tasarımı, stablecoin’lerin düşük fiyatlar ve kaymalarla değiştirilmesine müsaade verir.

Ayrıyeten analiste nazaran, Curve’nin dinamik sistemi sayesinde, nispeten yakın bir fiyat aralığında bulunan kripto paraların tokenize edilmiş versiyonlarını takas etmek için de kullanılabilir. Bu analiste nazaran, şaşırtan zira kullanıcılar, sBTC, renBTC, WBTC üzere çeşitli Bitcoin’in sürümlerini değiştirmek üzere tokenler ortasında geçiş yapabilirler. Thomas Delahunty’a nazaran, Curve’deki bu özellik, kullanıcılarına daha fazla seçenek sunarak onu bu yıl takip etmek için şahane bir altcoin projesi haline getiriyor.

Thomas Delahunty: Synthetix, piyasadaki değerli problemleri çözüyor

Analiste nazaran basitçe söylemek gerekirse, Synthetix Ethereum Blockchain’inde sentetik varlıklar yayınlayan bir protokoldür. Sentetik varlıklar, varlığın elde tutulması gerekmeksizin öteki bir varlığın faizini iade eden ERC-20 kontratları halindeki araçlardır. Platform analiste nazaran, sentetik emtialar, sentetik kripto para üniteleri, sentetik zıt kripto para üniteleri, sentetik fiat para üniteleri üzere Blockchain’i olmayan varlıkları kripto ekosistemine tanıtarak merkezi olmayan finansın olgunlaşmasına yardımcı olur.

Thomas Delahunty’a nazaran 15 Ocak’ta, bir Ethereum ölçeklendirme şirketi olan Optimism, Ethereum’un süreç sıkıntılarını çözmek için Optimistic Virtual Machine (OVM)’yı yumuşak bir biçimde piyasaya sürdü. Sonuç olarak, Synthetix’in kurucu ortağı Kain Warwick, platformun lokal tokeni olan SNX’i OVM’de stake etmenin artık mümkün olduğunu duyurdu.

Son niyetler

Thomas Delahunty’a nazaran, bahsedilen altcoin projeleri kripto dünyasında mevcut olan tek projeler değil. Lakin analiste nazaran, bu projeler tüm kullanıcılar için kripto ekosistemini düzgünleştirmeye yardımcı olabilecek büyük potansiyeller sergiliyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance