Ünlü Analist Argümanlı: Bu 7 Altcoin 2021’in Parlayan Yıldızları! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  498586,376
  % -1,97
 • ETHEREUM/TL
  19659.1
  % -3,30
 • RIPPLE/TL
  13.09
  % -10,02
 • BITCOIN CASH/TL
  8717.4,380
  % 24,53
 • LITECOIN/TL
  2483.01
  % 7,82
 • COSMOS/TL
  207.82
  % -5,82
 • CARDANO/TL
  11.43
  % -3,72
 • TETHER/TL
  8.08
  % 0,60

Ünlü Analist Argümanlı: Bu 7 Altcoin 2021’in Parlayan Yıldızları!

Ünlü Analist Argümanlı: Bu 7 Altcoin 2021’in Parlayan Yıldızları!

Kripto uzmanı Austin Arnold, 2021 boğa döngüsünün en yeterli oyun altcoin projelerini sıraladı. Analist, bu kripto paraların patlayacağını öne sürüyor.

Austin Arnold: Decentraland, Atari, DG ve ETH patlayacak projelerden!

Yeni bir Altcoin Daily görüntüsünde usta analist Austin Arnold, Decentraland’ı (MANA) bölümün bir numaralı seçimi olarak isimlendiriyor. Austin Arnold, Decentraland’ın Decentraland ağına bir dünya içi kumarhane getirmek için ikinci ve üçüncü seçimleri olan Atari (ATRI) ve Decentral Games (DG) ile birlikte çalıştığını belirtiyor. Kumarhanede, kullanıcıların ATRI, DG yahut DAI stablecoin’i ile oynayabilecekleri tanınan Atari oyunları yer alacak.

DG ve MANA son 30 günde %200’ün üzerinde, ATRI ise kabaca %70 arttı. Austin Arnold, bir oyun tokeni olmasa da sanayi için bir araç olduğu için Ethereum‘dan (ETH) da bahsediyor. Analist, kripto alanındaki pahalı projelerin birçoklarına mesken sahipliği yapmaya devam ettiği için ETH’nin hala kıymetli ölçüde bedelinin düşük olduğunu belirtiyor. Austin Arnold mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum hakkındaki genel fikirlerim, bu boğa piyasasında ne olursa olsun, hiçbir yolu yok. Ethereum’un bu boğa piyasası sırasında bir noktada Bitcoin’den daha uygun performans göstermemesinin bir yolu yok. İster oyun yoluyla, ister değiştirilebilir olmayan tokenler (NFT’ler) aracılığıyla olsun, kripto para ünitesi tonlarca beşerle tanıştırılıyor ve tüm bu beşerler Ethereum’dan geçmek zorunda.

Austin Arnold: Chain Games, Enjin ve RFOX güçlü altcoin projeleri

Trader’ın listesindeki dördüncü kripto para, Chain Games (CHAIN)’dır. Chain Games, kendisini oyun dünyasının Chainlink’i olarak isimlendiriyor ve yakında Fortnite, NBA 2k, FIFA ve CSGO üzere çılgınca tanınan oyunlar için destek ekliyor. Sırada, Austin Arnold’un NFT’leri Minecraft’a getirmek için yakın vakitte Microsoft ile iştirak kurduğunu belirttiği Enjin (ENJ) var. 

Analist, projede yükselişe sahip olsa da ENJ şu anda ağır bir boğa eğiliminde ve geçen yıl %3.000’in üzerine çıktı. Austin Arnold ayrıyeten, RedFox ekosistemi içinde üniversal token olarak hizmet veren ve WAX ​​(WAXP) ağı üzerinde bir köprü misyonu gören RedFox Labs’a göz kulak oluyor. Kripto analistine nazaran RFOX, gelişmekte olan teknolojileri kullanan, birlikte çalışabilir, turnuva tabanlı görüntü oyunlarından oluşan bir ekosistem inşa ediyor.

Austin: Game Credits (GAME) bu yıl başarılı olacaklar ortasında

Analistin altcoin oyun tokenleri ortasında başarılı olacağına inandığı son proje Game Credits (GAME). Game, e-spor sanayisinin para ünitesi olmayı hedefliyor ve NFT’ler inşa etmek isteyen, lakin Blockchain teknolojisi hakkında sağlam bir bilgiye sahip olmayanlar için kullanıcı dostu bir tecrübe sunuyor. Game Credits,  Austin Arnold’un listesindeki varlıklardan en düşük piyasa değerine sahip olanı ve 16 milyon doların biraz üzerinde oturuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance