• BITCOIN
  246200,393
  % 1,79
 • ETHEREUM
  10478.41
  % 6,75
 • RIPPLE
  2.04
  % 0,43
 • BITCOIN CASH
  3343.2,525
  % 3,17
 • LITECOIN
  1053.62
  % 0,98
 • COSMOS
  61.4
  % -2,35
 • CARDANO
  2.61
  % -1,51
 • TETHER
  7.4
  % -0,17

Türkiye’nin Parlayan Yıldızı Trink Para (TP) Coin – Yerli Kripto Para

Türkiye’nin Parlayan Yıldızı Trink Para (TP) Coin – Yerli Kripto Para

Dijital çağ başladı, Dünya artık daha dijital olma yolunda. Evet, içinde yaşadığımız zaman dilimine artık insanların çoğunluğu dijital çağ adını veriyor. Dijital çağ adının verilme sebepleri içindeyse teknolojik gelişmeler, modern hayatın getirdiği yaşam standartları ve ekonomik değişimler gösterilebilir. Bu değişimin artık inkar edilmesi mümkün değildir, bize düşen bu değişimin gerisinde kalmamak ve ona ayak uydurmaktır. Çünkü değişime ayak uyduramayan, onun gerisinde kalanlar tarih olur! Bize göre bu değişimin en önemlileri arasında ve hatta en önemlisi değişen ekonomik sistem vede bu değişimle beraber gelen yenilikler. Ekonomik sistem değişimiyle beraber gelen yenilerin başındaysa, sektörün demir başı olan Satoshi Nakamoto tarafından ilk kıvılcımı yakılan, Bitcoin ve diğer Kripto paralar gelmektedir. Bu değişimin güzel olan tarafıysa insanlar on yıl gibi kısa bir süre zarfında bu değişime kolay bir şekilde ayak uydurmayı başardı.

Bununla beraber bu değişimin liderleri arasında Türkiye oldu. Türkiye, Kripto para ortaya ilk çıktığı zamandan bu yana bu sektörde kendine önemli bir yer edindi. İlk günden günümüze! Ülkemiz Kripto para sektöründe demir başlar arasına yerleşti. Ortaya çıkan yeni projeler gösteriyor ki yerini daha da sağlama almaya devam edecek. Ortaya çıkan yerli projelerin sonuncusu vede en iddialarından birisi olan Trink Para (TP) Coin ve Trink Para Kart. Peki nedir bu Trink Para (TP) Coin ve Trink Para Kart? TP Token

Trink Para (TP) Coin ve Trink Para Kart

Trink Para (TP) Coin, Ethereum blok zinciri üzerinde üretilen ERC-20 altyapısına sahip olan bir Kripto tokendir. Trink Para (TP) Coin’in 25 milyar adet Suply’si vardır. Trink Para (TP) Coin borsa alım-satım (Trade) açılış fiyatı ise 1 TP: 1₺ olarak planlanmaktadır. Bunun yanında Trink Para (TP) Coin varlıkları soğuk (offline) cüzdanlarda saklanır, buda her hangi bir saldırı durumunda varlıkların güvenliğini maksimum seviyeye çıkarır. Güçlü güvenlik sistemi ile Trink Para yatırımları her daim güven altına saklanır.

Tüm bunlara ek olarak günümüzde enerjinin verimli vede daha doğru kullanılmasına örnek teşkil etmek adına, kendine has bir algoritma sayesinde enerji tasarrufu sağlayıp, daha düşük maliyetlerle TP Coin üretmeye olanak sunuyor. Bunun haricinde Trink Para (TP) Coin ademi merkezi anlayışa karşı çıkıp, merkeziyetsizlik (DeFi) ilkesi çizgisinde özgürlükçü bir ekonomik modele destek sağlıyor. Özgürlükçü ekonomik model beraber Trink Para yatırımlarınız günlük %1 ve yıllık %365 oranında kazanç sağlamaya olanak sunar. İzlemeniz gereken adımlar Trink Para sistemine kayıt olmak ve daha sonra dilediğiniz meblağ ile TP, güvenli bir şekilde, yatırımı yapmak. Yatırım işleminden sonra stake edip, Trink Para sisteminin sizlere yukarıda belirtilen oranda ödeme yapması ve size de bu kazancın sefasını sürmek kalıyor.

Trink Para Kart ise Trink Para (TP) Coin’i günlük hayatın her alanında kullanabilirsiniz; İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde veya günlük hayatta yapılan alışverişlerde, atm’den nakit para çekerken… Kısaca Trink Para Kart, size bir banka kartının sunduğu özelliklerin tamamını sunmakla beraber, bunu yeni nesil para birimi olan kripto para, TP Token ile yapma olanağı da sunmaktadır. Artık Trink Para Kart sayesinde, alışveriş yapmak ve nakit para çekmek için TP Coin kullanabilirsiniz. Trink Para Kart, kullanıcılarını bir banka boyunduruğu altına almaz, TP kart kullanıcıları özgür bir şekilde ve daha düşük işlem ücreti ile kullanabilirsiniz. Bunların haricinde Trink Para projesinin ANDROID ve IOS uygulaması sayesinde Kripto varlığınızın kontrolü elinizde olur ve nereye harcama yaptığınızı takip edebilirsiniz. Projenin güven veren bir diğer yanı ise Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu lisansına sahip bir ödeme sistemi olması, bu sayede güvenli bir alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Trink Para (TP) Projesinin Yol Haritası

Cüzdan

1 Ocak 2021 tarihi itibariyle Web Cüzdan devreye girecek. TrinkPara sahipleri TrinkPara’larına web cüzdan üzerinden ulaşabilecek, istediği kişiye ve cüzdana transfer edebilecekler.

Borsada İşlem Görme

TrinkPara Coin, Mart 2021’de en az 3 kripto para borsasında alım-satım işlemi görmeye başlayacak.

Android ve Ios Uygulama

2021 yılı Mayıs ayında Android ve IOS tabanlı güvenli TrinkPara cüzdan uygulamaları devreye alınacak. Ödeme Sistemi Başvurusu Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na lisanslı ödeme kuruluşu başvurusu yapılacak.

Trink Para ATM Kartı

2021 yılı Temmuz ayında, Türkiye genelindeki ATM’lerden TrinkPara’yı TL olarak çekmeye olanak tanıyan ATM kartı piyasaya sunulacak.

Trink Para İnternet Sitesi ve Sosyal Medya Hesapları;

TP Web sitesi: https://trinkpara.io

TP Twitter: https://twitter.com/trinkpara2021

TP Telegram: https://t.me/trinkpara

TP Facebook: https://www.facebook.com/trinkpara2021

TP İnstagram: https://www.instagram.com/trinkpara2021