• BITCOIN
  271021,727
  % -1,50
 • ETHEREUM
  10447.91
  % 9,95
 • RIPPLE
  2.22
  % 3,54
 • BITCOIN CASH
  3845.92,712
  % 0,66
 • LITECOIN
  1158.71
  % 2,11
 • COSMOS
  69.8
  % -7,56
 • CARDANO
  2.77
  % -0,19
 • TETHER
  7.47
  % -0,37

TÜRKİYE’NİN KREDİ KARTI İLE İLK KRİPTO PARA SATAN BORSASI BAYEBİT

TÜRKİYE’NİN KREDİ KARTI İLE İLK KRİPTO PARA SATAN BORSASI BAYEBİT

Bu gün siz değerli okurlarımıza Bayebit Borsası hakkında bilgi vereceğiz. İlk olarak başlıkta da bahsettiğimiz kredi kartı ile kripto para satması kısmına daha sonrada diğer özelliklerine değinelim. Bayebit Borsası 20.12.2018 tarihinde işleme açıldı ve açıldıktan kısa bir süre sonra bir yenilikle kullanıcılarının karşına çıktı. Bu yenilik daha önce Türkiye’de olmayan bir yenilikti, kredi kartı ile işlem yapmayı mümkün kılan bir yenilik. Bu sayede insanlar artık kolayca kredi kartı ile kripto para alabilecekti ve bu sayede insanların ilgisini çekti çünkü bir kaç tuşla artık 36 farklı kripto paradan dilediğini alabilecekti. Sadece bu sayede değil hızlı olması, kolayca iletişim kurup işlemler hakkında bilgi almak ve kolay arayüzü sayesinde kullanıcılar için kullanışlı bir site bunun dışında tabiki Türkiye’de birçok büyük iş yapmış köklü bir firma olan Hürtek Bilişim bünyesinde kurulmuş olması ona duyulan güveni iyice perçinlemiş oldu.

Kredi kartı ile kripto para almak

Öncelikle buradan siteyi ziyaret edip kayıt sonrası işlem yapmaya başlaya bilirsiniz. Kayıt işlemi sonrası kolayca sizde bir kripto para alabilirsiniz kredi kartı ile sadece kredi kartı değil bir çok siteden kripto para çekimi yapabilirsiniz. Şuan 36 kripto parayı kredi kartı ile alma imkanı sunuyor. Tabi Bayebit her geçen gün kendisini daha çok yeniliyor ve bir çok kripto parayı listesine ekliyor. Bu eklemler sırasında kullanıcı isteklerini göz önünde bulundurmayı ihmal etmiyor. Kullanıcı ne isterse hangi kripto para olsun derse onu ekliyor. Yani sizlerin görüşü son derece önemli.

Bayebit ne kadar güvenli

Bayebit kullanıcılarına soğuk cüzdan imkani ve işlem yaparken 3D Security imkanı sağlıyor bu sayede de işlemler güvenle yapılabilir. Bunun dışında Hürtek Bilişim olarak sahip olduğu saygınlıkla ve güvenle işlem imkanı sunuyor.

Kendi Ağzından Hürtek Bilişim

Hürtek Bilişim ve Teknoloji A.Ş. Olarak Telekominikasyon ve ödeme sistemleri sektörlerinde 10 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekteyiz. İş birliği içinde olduğumuz projelerde her zaman en iyi ve en başarılı olma hedefi ile yolumuza devam ettik, Türkiyenin önde gelen bir çok firması ile işbirliği yapmış bulunmaktayız. İş birliği yaptığımız firmalar;

DSMART çözüm ortaklığı

DİGİTURK çözüm ortaklığı

TURK TELEKOM çözüm ortaklığı satış

NKOLAY ödeme sistemleri

ENERJİSA ödeme sistemleri ve çözüm merkezi

olarak faaliyetlerimize devam ettik. Kripto Para Borsaları üzerinde yapmış olduğumuz analizler neticesinde Kripto para borsalarında eksiklerin olduğunu ve geliştirilebilir bir çok enstrüman olduğunu farkettik ve Hürtek Bilişim ve Teknoloji A.Ş. olarak bu eksiklikleri gidermek, kullanıcı dostu pratik bir borsa kurmak ve daha ileriye taşımak amacı ile 2018 yılının Haziran ayında ekip sistem ve altyapı alanlarında yatırım yaparak 20.12.2018 tarhinde borsamızı işlemlere açmış bulunmaktayız.

Kullanıcı olarak görüşümüz

Bayebit Borsasını ilk açıldığı günden bu yana kullanıyoruz ve bu zamana kadar her hangi bir olumsuzluk, dolandırıcılık veya işlem aksaklığı görmedik. Hangi saatte olursa olsun işlem, kolay iletişim imkanı sunuyor. Her zaman çözüm odaklı çalışmalar yapıyor, sürekli kendini yeniliyor ve birçok ek imkan ve özellik getiriyor. Mesela bir çok benzeri borsada para çekme alt limiti 50₺ olmasına rağmen Bayebit Borsasında para çekme alt limiti 10₺ (bu imkanı kullanıcıları istedi diye getirdi) bu özelliği bile onu bir adım öne taşımaya yetiyor. Sizde kullanıcı olarak giriş yapıp incelemede bulabilirsiniz. Haklı olduğumuzu göreceksiniz.

YORUMLAR YAZ
 • Yalçın2 sene önce
 • Açıklayıcı güzel bir yazı kaleme almışsınız elinize sağlık

  • Cengiz2 sene önce
  • teşekkür ederiz