Trust Wallet Token (TWT) Nedir Ve Nereden Alınır - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  335120,379
  % 5,00
 • ETHEREUM/TL
  22993
  % 9,72
 • RIPPLE/TL
  6.2
  % 3,62
 • BITCOIN CASH/TL
  4598.04,168
  % 2,73
 • LITECOIN/TL
  1197.84
  % 3,84
 • COSMOS/TL
  109.09
  % 6,47
 • CARDANO/TL
  11.71
  % 4,19
 • TETHER/TL
  8.49
  % 0,58

Trust Wallet Token (TWT) Nedir ve Nereden Alınır

Trust Wallet Token (TWT) Nedir ve Nereden Alınır

Trust Wallet Token (TWT) Nedir –  TWT yakın zamanda Binance bağlı bulunan cüzdan uygulaması Trust Wallet tarafından üretilen ve piyasa sürülen bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor. Trust Wallet Token, Binance alt yapısını kullanan bir Token, toplam TWT arzı ise 1 milyar adet. Trust Wallet Token şuanda birçok borsa üzerinden alınıp satılabilir. Token adet (Coingekco üzerinden alınan verilere göre) fiyatı ise 0.12$ civarında. Tokenin üretilme amacı uygulamalar içinde kullanım, Wallet uygulamasına teşvik ve geniş kitlelere Kripto paralar hakkında bilgi verip, ulaşmak. Ayrıca Trust Wallet daha önce 90 milyar Suply sahip olan TWT Tokenin 89 milyarını geçtiğimiz günlerde yaktı ve bu sayede toplam arzı 1 milyar adete düştü. Bu yakım sonrası 0.023$ civarında olan TWT fiyatı ani bir yükseliş gösterdi ve fiyatı 0.12$ çıktı. Bu devasa Token yakım işlemi sonrası Trust Wallet Token, Binance Borsası üzerinde listelenecek söylentisi Kripto kullanıcıları arasında dolaşmaya başladı. Trust Wallet Token (TWT) nedir sorusuna verilebilecek cevaplar bu şekilde sıralanabilir. 

Trust Wallet Token Teşvikleri nelerdir?

1- Yeni blockchain desteği, jetonlar ve ürün özellikleri ekleme kararlarında yer almak isteyen herkes tarafından kullanılacak yönetişim belirteci.

2- DEX hizmetlerinde indirimler ve uygulama içinde kripto satın alma.

3- Koleksiyon Market, dijital koleksiyon ticareti, satışı veya satın almak isteyen herkes, jetonu kullanıcı dostu bir ortamda kullanabilir.

4- DApp, geliştiricilerin Web 3.0’ın mobil cihazlarda daha fazla benimsenmesine katkıda bulunan DApp’ler üzerinde çalışmaya teşvik etmek için incelemeler ve promosyonlar.

5- Bağlı kuruluş ve ödül ödülleri, jeton, Ağ Ücretleri için kullanılabilen BNB veya ETH’ye dönüştürülebilir.

6- Kefil ve Kullanıcı itibarı, kullanıcılar ürünün kalitesini Trust Ecosystem’ın geri kalanına göstermek için sevdikleri ürünlerin geliştiricilerine kefil olacaklardır. 

Trust Wallet Nedir?

Trust Wallet ilk başta bağımsız olarak kurulan ve daha sonra Binance tarafından satın alıp, bünyesine katılan bir Cüzdan uygulaması. Kullanıcılar Trust Wallet cüzdan ile Bitcoin, Ethereum, Erc20 Coin grubu, Tron, Litecoin ve daha birçok Kripto para altyapısını barındırma özelliği sunuyor. Trust Wallet cüzdan oldukça sade bir tasarıma sahip buda kullanıcılar için kolaylık sağlıyor. Uygulama şeklinde olması ise her an her yerde işlem yapma imkanı veriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj