Travala (AVA) Rezervasyon Ödemeleri İçin Monero’yu (XMR) Ekledi - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  497263,672
  % -2,15
 • ETHEREUM/TL
  19615.39
  % -3,50
 • RIPPLE/TL
  12.9
  % -9,93
 • BITCOIN CASH/TL
  9169.75,272
  % 31,51
 • LITECOIN/TL
  2479.33
  % 6,88
 • COSMOS/TL
  208.13
  % -4,66
 • CARDANO/TL
  11.4
  % -3,62
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,27

Travala (AVA) Rezervasyon Ödemeleri İçin Monero’yu (XMR) Ekledi

Travala (AVA) Rezervasyon Ödemeleri İçin Monero’yu (XMR) Ekledi

Saklılık odaklı kripto para üniteleri, yasal incelemeler nedeniyle gerçek dünya platformları tarafından nadiren kabul edilir. Lakin kripto dostu seyahat rezervasyon operatörü Travala.com (AVA), kullanıcılarının Monero (XMR) ile rezervasyonları için ödeme yapmalarına müsaade vermenin bir yolunu daha buldu.

Travala.com (AVA) Binance Hisse aracılığıyla Monero (XMR)’yu kabul etmeye başladı

Travala.com (AVA) takımının resmi açıklamasına nazaran, izlenemeyen kripto para ünitesi Monero (XMR) artık Binance tarafından Binance Hisse ödeme sistemi aracılığıyla platformda kabul ediliyor.

Bu entegrasyon, saklılık odaklı kriptoların perakende ile hizmetleri entegrasyonunun az bir örneğidir. Bu dönüm noktasını kutlamak için Traval.com (AVA) bir promosyon kampanyası başlattı.

31 Mart 2021’e kadar XMR’ı Binance Hisse aracılığıyla Travala.com (AVA) hizmetleri için ödeme yapmak üzere kullanan tüm gezginler, lokal platformun ödeme ünitesi olan Travel Credits ile yüzde 10 geri ödeme alabilecek.

Dogecoin (DOGE), Dash (DASH), Tron (TRX) ve Binance Coin (BNB); Binance USD (BUSD) ve USD Tether (USDT) stablecoin’leri ile olan paritelerinde bu hizmet aracılığıyla kabul edilir.

Travala (AVA), Binance’in ödeme sistemini entegre eden birinci platform oldu

Binance Hisse, önde gelen kripto para borsası Binance tarafından geliştirilen ödeme sistemidir. Şubat ayında, beta sürümü eşler ortası ödemeleri işlemeye başladı. Mart ayında, birinci tam teşekküllü ana ağ sürümü ile hem eşler ortası hem de satıcı tabanlı süreçleri kabul etmeye başladı. Travala.com (AVA), satıcılar açısından programın birinci büyük ortağı oldu.

Travala.com (AVA), Şubat 2021’de hizmetlerine olan ilginin arttığını bildirmişti. Travala, aylık gelirin bir yıl öncesine nazaran yüzde 137 yükselerek 1 milyon doları aştığını açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance