• BITCOIN
  271711,428
  % -0,45
 • ETHEREUM
  10409.66
  % 11,51
 • RIPPLE
  2.22
  % 4,44
 • BITCOIN CASH
  3868.39,725
  % 2,04
 • LITECOIN
  1169.04
  % 4,14
 • COSMOS
  68.11
  % -3,61
 • CARDANO
  2.78
  % 0,18
 • TETHER
  7.46
  % -0,41

Trabzonspor Taraftar Tokeni (TRA) Paribu’da Listelendi

Trabzonspor Taraftar Tokeni (TRA) Paribu’da Listelendi

Trabzonspor taraftar tokeni (TRA) 16 Aralık saat 10.00 itibariyle Paribu’da listelendi. Trabzonspor ‘un TRA Tokeni’nin Paribu’da listelenmesiyle alakalı olarak Türkiye’nin ilk dijital imza töreni de gerçekleştirildi. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Genel Müdürü Sinan Zengin, Socios CEO’su Alexandra Dreyfus, Socios Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk ve Paribu CEO’su Yasin Oral sözleşmeleri online olarak imzaladı. Resmi Twitter hesabından bir duyuru yapan Trabzonspor kulübü taraftarlarına Kripto para müjdesini vermiş oldu. Konuyla ilgili olarak kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu şunları dile getirdi: “Buradan elde edeceğimiz gelirin büyük bölümünü altyapıya harcayacağız.”

Büyük kulüplerin finansal yapılarının TFF ve UEFA tarafından sıkı bir şekilde denetim altında tutulduğunu dile getiren kulüp başkanı şu sözleri dile getirdi: “Kulübün gelirleri çeşitli olabilir ancak gelir elde ederken size genelde sormuyorlar ama harcama kalemleri ve harcama limitiniz sizin gelir – gider dengenizle bağlantılı oluyor. Bunu aştığınız anda da birtakım yaptırımlarla yüz yüze gelebiliyorsunuz. Son yıllarda uygulamaya konulan ve ciddi sonuçlar doğuran bir uygulama bu. TRA Token’lardan elde edilecek gelirlerin önemli bir kısmını futbol akademisinde ileriye dönük olarak yetiştireceğimiz, ülke futboluna ve Trabzonspor’a armağan edeceğimiz gençler için harcayacağız.”

Trabzonspor Taraftar Tokeni (TRA) Nereden Alınır

TRA Token, 16 Aralık saat 10.00 itibariyle yerli Kripto para borsası Paribu’da listelendi. Trabzonspor Taraftar Tokeni almak isteyen taraftar ve Kripto para yatırımcıları Paribu borsasına üye olarak TRA Token alabilirler. Yazımız itibariyle TRA Token 11.95₺ civarında işlem görüyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter ve Telegram Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.