Tesla CEO’su Elon Musk Ve Twitter CEO’su Jack Dorsey’in Karşı Karşıya Geleceği Bitcoin (BTC) Aktifliğine Az Kaldı! Nasıl İzlerim? - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  335751,466
  % 5,11
 • ETHEREUM/TL
  23071
  % 9,85
 • RIPPLE/TL
  6.21
  % 3,67
 • BITCOIN CASH/TL
  4606.95,444
  % 2,67
 • LITECOIN/TL
  1200.42
  % 3,86
 • COSMOS/TL
  110.06
  % 7,27
 • CARDANO/TL
  11.74
  % 4,17
 • TETHER/TL
  8.49
  % 0,58

Tesla CEO’su Elon Musk ve Twitter CEO’su Jack Dorsey’in Karşı Karşıya Geleceği Bitcoin (BTC) Aktifliğine Az Kaldı! Nasıl İzlerim?

Tesla CEO’su Elon Musk ve Twitter CEO’su Jack Dorsey’in Karşı Karşıya Geleceği Bitcoin (BTC) Aktifliğine Az Kaldı! Nasıl İzlerim?

Tesla CEO’su Elon Musk ve Square ile Twitter CEO’su Jack Dorsey’in bir ortaya gelerek Bitcoin‘i konuşacağı yılın değerli etkinliklerinden The B Word’e 2 saatten az bir müddet kaldı. TSİ 21:00’da başlayacak olan canlı yayına tıpkı vakitte değerli Bitcoin savunucularından Ark Invest kurucusu Cathie Wood da yer alacak. Programın moderatörlüğünü ise Steve Lee yapacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

B Word’de bugün Elon Musk’ın Bitcoin güç tüketimi hakkında görüşlerini belirtmesi bekleniyor. Birçok kesim bu aktiflikten olumlu ve yapan fikirlerin çıkacağını düşünürken, kimileri da Musk’tan tekrar Bitcoin’i eleştiren bir tavır bekliyor.

Nasıl İzleyebiliriz?

B Word’ü izlemek için aktifliğin resmi web sitesinden kayıt olmanız gerekiyor. Kayıttan sonra aktifliği web sitesi üzerinden izlemek mümkün olacak.

Öte yandan programın evvelden çekilmiş bant kayıtlarını şu anda web sitesinden izlemeniz mümkün. 21:00’da başlayacak olan yayın yalnızca Wood, Musk, Dorsey ve Lee’nin iştirak sağlayacağı canlı paneli içeriyor.

B Word, Crypto Council for Innovation (CCI) tarafından düzenlenmektedir. CCI, kripto paralarla alakalı yanlış algılamaları ve yanlış bilgileri ele alırken global kripto ekosistemi hakkında iç görü ve uzmanlığı paylaşarak, dünya çapındaki hükümetleri ve kurumları şekillendirme gayretlerinde takviyeler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj