Tarihi Düzeyleri Bilen Analist: Bitcoin Mart’ta Bu Dev Düzeyleri Görebilir! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  484075,412
  % 1,78
 • ETHEREUM/TL
  17307.56
  % 2,19
 • RIPPLE/TL
  10.78
  % 24,53
 • BITCOIN CASH/TL
  5479.95,233
  % 4,89
 • LITECOIN/TL
  2015.84
  % 10,52
 • COSMOS/TL
  172.53
  % -0,41
 • CARDANO/TL
  9.92
  % 0,42
 • TETHER/TL
  8.18
  % 0,18

Tarihi Düzeyleri Bilen Analist: Bitcoin Mart’ta Bu Dev Düzeyleri Görebilir!

Tarihi Düzeyleri Bilen Analist: Bitcoin Mart’ta Bu Dev Düzeyleri Görebilir!

Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, kripto para piyasasına yönelik başarılı iddialarıyla bilinen bir analist. Analist yeni kestirimlerini açıkladı ve Bitcoin’in altın’ın yerini aldığını söyledi. Ayrıyeten Bloomberg Intelligence stratejisti Mike McGlone, Bitcoin (BTC)’in Mart ayında 100.000 dolara yanlışsız yükselmesini bekliyor.

Mike McGlone: Bitcoin fiyatı altın’ın yerini alıyor!

Grayscale Bitcoin Trust’ın (GBTC) paylarının net varlık bedeline (NAV) nazaran süreç gördüğü prim 24 Şubat’ta negatif bölgeye düştü. Tarihi olarak analistlere nazaran, Trust’un primindeki bu kadar keskin düşüşler, her Bitcoin düzeltmesinin taban düzeyini işaretledi. Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone ayrıyeten CME Group’un şu anda yüzde 20 primle süreç gören Bitcoin vadeli süreçleri ile GBTC payları ortasındaki eşitsizlikte bulunabilecek “arbitraj fırsatlarına” işaret ediyor.

JPMorgan analistleri, son notlarında Grayscale’in düşen priminin büyük olasılıkla altı aylık kilit müddetinin sona ermesinden sonra paylarını satan kurumsal yatırımcılardan kaynaklandığını açıklıyor. Ayrıyeten JPMorgan analistleri, Kanada’da dünyanın birinci Bitcoin borsa yatırım fonunun başlatılmasının da bu duruma tesiri olduğuna inanıyorlar. ETF’ler artık Grayscale’in piyasadaki hissesini çalıyor olsa da Mike McGlone, paylarının indirimli süreç görmesinin Bitcoin’in “sağlamlaştırıcı temelinin” bir işareti olduğuna ikna olmuş durumda. Mike McGlone mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kanada’daki lansmanların akabinde ABD’de döviz ticareti yapılan fonların artan mümkünlüğü, Trust fiyatına baskı ekliyor. Lakin daha mümkün sonuç olarak üst taraflı yörüngenin sürdürülmesini görüyoruz.

Bloomberg’in kıdemli analisti: BTC fiyatı, Mart ayında 100.000 doları görebilir!

Mike McGlone’a nazaran, Bitcoin girişlerindeki artış, altın çıkışlarındaki düşüşle birebir vakte denk geldi. Sarı metal şu ​​anda 9 ayın en düşük düzeyinde yer alıyor ve bir ONS fiyatı 5 Mart’ta 1.700 dolar düzeyinin altında süreç görüyor. Kıdemli emtia stratejisti, üstte belirtilen 100.000 dolar eşiğine ulaşırsa Bitcoin’in oynaklığının düşeceğini kestirim ediyor. Mike McGlone’a nazaran, BTC altın’ın yerini alıyor. Mike McGlone mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Önder kripto para, potansiyel olarak 100.000 dolara yakın piyasa derinliğine sahip yeni bir eşiğe yerleştiğinde, oynaklığın düşmesi gerektiğine inanıyoruz.

Bloomberg’in usta analisti Mike McGlone, Bitcoin’in 2020’nin başlarında 10.000 doları göreceğini belirtti ve bildi. Mike McGlone, geçtiğimiz aylarda Bitcoin fiyatı 9 bin dolar düzeyindeyken 12 bin doların muştusunu verdi ve analist bunu da bildi. Ocak ayı başlarında analist, BTC’nin 2021’de 50.000 doları göreceğini söyledi ve bu düzey Şubat ayının ortalarında görüldü. Bunlar dışında analistin diğer başarılı öngörüleri de mevcut.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance