Tarih Bile Verdi! Ünlü İsimden Altın Ve Bitcoin İddiası: Short’çular Geliyor - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  491038,475
  % 0,79
 • ETHEREUM/TL
  17663.19
  % 1,62
 • RIPPLE/TL
  11.29
  % 8,04
 • BITCOIN CASH/TL
  5582.98,146
  % 0,92
 • LITECOIN/TL
  2058.14
  % 2,86
 • COSMOS/TL
  177.81
  % 3,28
 • CARDANO/TL
  10.4
  % 5,12
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,22

Tarih Bile Verdi! Ünlü İsimden Altın ve Bitcoin İddiası: Short’çular Geliyor

Tarih Bile Verdi! Ünlü İsimden Altın ve Bitcoin İddiası: Short’çular Geliyor

Morgan Creek Digital kurucu ortağı Jason Williams, yatırımcıların altın değerine Bitcoin’e akın etmek üzere olduklarına inanıyor. Ayrıyeten Jason Williams, yatırımcıların artık altın’ı short’lamasını bekliyor.

Jason Williams: Yatırımcıların artık altın’ı short’lamasını bekliyorum

Layah Heilpern’e verdiği bir röportajda Morgan Creek Digital kurucu ortağı Jason Williams, yatırımcıların, sermaye sarı metalden Bitcoin‘e hareket ederken birebir vakitte altın’ı short’lamasını beklediğini söylüyor. Dijital varlıklar konusunda uzmanlaşmış hedge fonunun yöneticisi, altın’ın azalan alaka seviyesinin kitlesel göçün nedenlerinden biri olduğunu savunuyor. Jason Williams bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Anlamıyorum bile… Bir paha varlığı deposu olarak altın, artık işe yaramıyor.

Jason Williams: Fizikî altın’ı garanti altına alma ve saklama büyük bir sorun

Jason Williams ayrıyeten fizikî altın’ı garanti altına alma ve saklama muhtaçlığının gençler için büyük bir sorun olduğunu açıklıyor. Jason Williams mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gençlerin altın konusunda bu türlü düşündüğünü hissediyorum. “Ne olduğunu bildiğini söylediğini hayal edemiyorum, gidip bir kasa alacağım ve kasayı duvara ve yere cıvatalayacağım. Sonra kasayı kilolarca altın ve gümüş bilmiyormuş üzere dolduracağım.” Mesela, hayatının bu kadar bağlı olmasını istediğini bile sanmıyorum…

Jason Williams: Bitcoin daima 3 kat kıymet kazanan bir avcı varlık

Jason Williams, daha yeterli bir bedel deposu olmasının yanı sıra, Bitcoin’in her yıl ortalama olarak daima 3 kat bedel kazanan bir avcı varlık olduğunu ekliyor. Jason Williams bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin yalnızca uygun para değil, tıpkı vakitte sağlam bir para. Ama birebir vakitte büyüyebilen ve tarihî olarak yıldan yıla %200 artan şahane bir yırtıcı hayvan gibi…

Jason Williams: 31 Ekim’e kadar 100.000 doların çok ötesine geçeceğimizi düşünüyorum

BTC’nin önümüzdeki aylardaki fiyat hareketlerine gelince, Morgan Creek Digital kurucu ortağı Bitcoin’in ateşli yükselişine devam etmesini beklediğini belirtti. Jason Williams bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ekim ayında 100.000 dolar… 100.000 dolar, bu çok muhafazakar. Demek istediğim, çok uzak ve alçak olacağım. 31 Ekim’e kadar 100.000 dolar diyorum lakin buna sahiden inanmıyorum… 31 Ekim’e kadar 100.000 doların çok ötesine geçeceğimizi düşünüyorum.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance