Tanınan Trader: Hazır Mısınız? Bu Altcoin Ay’a Gidiyor! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  496944,508
  % -2,27
 • ETHEREUM/TL
  19611.91
  % -3,66
 • RIPPLE/TL
  12.91
  % -9,59
 • BITCOIN CASH/TL
  9232.11,699
  % 32,33
 • LITECOIN/TL
  2510.77
  % 7,98
 • COSMOS/TL
  208.28
  % -4,62
 • CARDANO/TL
  11.41
  % -3,46
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,27

Tanınan Trader: Hazır Mısınız? Bu Altcoin Ay’a Gidiyor!

Tanınan Trader: Hazır Mısınız? Bu Altcoin Ay’a Gidiyor!

Kripto trader’ı ve analisti Tyler Swope, deneysel bir NFT (non fungible token) altcoin projesinin ay’a gitmeye hazırlandığını söylüyor.

Tyler Swope: Bu deneysel NFT altcoin projesi Ay’a gidiyor!

Usta analist Tyler Swope, yeni görüntüsünde 211.000 YouTube abonesine, Geysers’ı ve NFT’lerdeki uygulamasını anlatıyor. Tyler Swope mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir Ethereum akıllı mukavelesindeki üzere Geysers... Bunların sunucusu ve mucidi olan Ampleforth’un (AMPL) web sitesine giderken… Ampleforth Geysers, on-chain likiditeyi teşvik eden akıllı musluklardır. Kullanıcılar, Uniswap üzere otomatik piyasa yapan platformlarda likidite sağladıkları için AMPL alırlar.

Tyler Swope: Alchemist kripto paralı NFT’ler elbette Geyser v2 ile oluşturuldu

Tyler Swope’a nazaran Ampleforth’un Geysers’ıyla ilişkili az bilinen ve deneysel bir proje Alchemist’tir. Tyler Swope bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Alchemist kripto paralı NFT’ler elbette Geyser v2 ile oluşturuldu. Fakat paylarınızı birden fazla likidite havuzu programına bağlayan bir NFT oluşturuyorlar ve basılan NFT potaları sanat esintisi kazanıyor. Discord’da sanat müsabakaları benim üzere düşüyor konuş…

Tyler Swope, Alchemist’in kullanıcıların akıllı mukaveleler yerine NFT’lerle uğraşmasına müsaade veren nispeten yeni bir proje olduğunu söylüyor. Tyler Swope bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Likidite havuzu tokenleri, örneğin Uniswap’tan (UNI), yarı Alchemist tokeni ve yarı Ethereum ile birlikte, Universal Vault olarak da bilinen NFT Crucible’a dönüştürülebilir. Daha sonra bu NFT’yi alabilir ve potansiyel olarak öteki likidite ödül programlarında birebir anda kullanabilirsiniz.

Tyler Swope, Ampleforth’un kurucu ortağının açıklamalarına dikkat çekiyor

Tyler Swope, Ampleforth’un kurucu ortağı Brandon Iles’ten gelen bir yanıta atıfta bulunarak, kullanıcıların gelecekte NFT’ler aracılığıyla birden fazla Geyser’da potansiyel olarak hisse alabileceklerini vurguluyor. Tyler Swope hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Brandon, ‘Evet. Geyser v2 yeni bir mimariye ve Universal Vaults dediğimiz bir bileşene sahip. Bu, NFT olarak temsil edilen kısımdır. Buradaki fikir, birebir LP tokenlerini kasaya bir kere kilitleyerek tıpkı anda birden fazla program için kullanabilmenizdir. Bu fikir ilgi çekerse, standart hale geldiğini yahut bir eklenti özelliği olarak olağan kripto cüzdanlarına yerleştirildiğini potansiyel olarak görebilirim.

Ayrıyeten analist, tecrübeli bir Ethereum araştırmacısı ve geliştiricisi olan Stephane Gosselinan’ın Alchemist üzerinde çalıştığına da dikkat çekiyor. Tyler Swope’a nazaran Stephane Gosselinan, Alchemist ile AMPL’nin Geyser V2 mukaveleleri ortasındaki ilişkiyi da kurdu. Tyler Swope hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, Geyser V2 kozmik kasalarıdır. Test ediyorlar ve deney yapıyorlar. İlgi kazanırsa, standart hale getirilecek ve AMPL ve ötesine yerleştirilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance