Tanınan Trader, Ehemmiyet Kazanacağını Düşündüğü 5 Kripto Para Projesini Açıkladı - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  484184,114
  % 1,84
 • ETHEREUM/TL
  17357.38
  % 2,50
 • RIPPLE/TL
  10.76
  % 24,61
 • BITCOIN CASH/TL
  5484.01,701
  % 4,98
 • LITECOIN/TL
  2014.34
  % 10,46
 • COSMOS/TL
  172.54
  % -0,37
 • CARDANO/TL
  9.92
  % -0,19
 • TETHER/TL
  8.18
  % 0,18

Tanınan Trader, Ehemmiyet Kazanacağını Düşündüğü 5 Kripto Para Projesini Açıkladı

Altcoin Daily kurucusu Austin Arnold, yeni gelişmeler sebebiyle Mart ayı içerisinde beş kripto projesinin ana akım haline geldiğini tabir etti.

Arnold’un listesinde birinci sırayı Ethereum (ETH) atağı aldı. Arnold, Amazon Web Services’in (AWS) Ethereum’u, Amazon Managed Blockchain’de kullanıma sunduğunu belirtti. Amazon bu atakları sayesinde, geliştiricilerin akıllı mukaveleleri kullanmalarının daha kolay hale geleceğini tabir etti.

“Bu lansman ile birlikte AWS müşterileri, dakikalar içerisinde ETH node’larını basitçe tedarik etme fırsatına kavuşacaklar. Amazon Managed Blockchain ile müşteriler, inançlı ağ ilişkisi, şifreleme, inançlı erişim ve Ethereum blok zincirine inançlı bir biçimde senkronizasyon imkanına sahip oldular.”

Arnold’un bir sonraki seçimi ise tedarik zinciri idaresini sağlayan VeChain (VET). Ünlü trader, Norveç merkezli bir şirket olan Hydro’nun, operasyonların VeChain üzerine inşa eden bir pilot uygulama başlattığını açıkladı.

Arnold’un listesinde üçüncü sırada bulut tabanlı bir cüzdan olan Curv var. PayPal’ın Curv’u  satın alacağı söylentilerine de işaret eden trader, bunun kıymetli sonuçları olabileceğini belirtiyor.

Trader’ın dördüncü seçimi ise merkeziyetsiz bir görüntü dağıtım ağı olan Theta Network (THETA). Trader’ın paylaştığı bilgiye nazaran, Sony’nin bir yan kuruluşu, Theta Network üzerinde bir node işletmeyi planlıyor.

Listenin son sırasında ise NFT’ler için saklama hizmetleri sunan Hex Trust yer alıyor. Arnold’a nazaran NFT’lerin epeyce kıymetli bir biçimde popülerleşmesi, Hex Trust’ın da ehemmiyet kazanmasını sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance