Tanınan Trader: Bu 4 Altcoin Ile Milyon Dolarlar Kazanabilirsiniz! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  496422,512
  % -2,19
 • ETHEREUM/TL
  19573.3
  % -3,09
 • RIPPLE/TL
  12.67
  % -10,24
 • BITCOIN CASH/TL
  9083.02,295
  % 30,75
 • LITECOIN/TL
  2508.51
  % 9,01
 • COSMOS/TL
  206.15
  % -7,48
 • CARDANO/TL
  11.41
  % -3,94
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,27

Tanınan Trader: Bu 4 Altcoin ile Milyon Dolarlar Kazanabilirsiniz!

Tanınan Trader: Bu 4 Altcoin ile Milyon Dolarlar Kazanabilirsiniz!

Kripto para analisti ve YouTuber Lark Davis, önümüzdeki aylarda patlama potansiyeli olan dört altcoin projesini açıklıyor. Ayrıyeten analist, bu kripto paraların yatırımcısına milyon dolarlar kazandırabileceğini ekliyor.

Lark Davis: Bridge Mutual Insurance ve Sifchain birer mücevher!

Lark Davis, yeni bir görüntüde 237.000 abonesine, merkezi olmayan sigorta varlığı Bridge Mutual Insurance’ın (BMI) hala çok az bedel verilen bir proje olduğunu söylüyor. Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bridge Mutual… Ferdî olarak sigortanın tüm kripto para ünitesi iktisadında en kritik ve en az temsil edilen dallardan biri olduğunu düşünüyorum. Sigorta üstün seksi değil lakin inanılmaz derecede değerli.

Lark Davis, BMI‘nin birkaç etkileyici paydaşlığı olduğunu ve en yakın rakibi Nexus Mutual’ın (NXM) piyasa pahasının sırf 1/10’unu elinde tuttuğunu ve varlığın büyümesi için çok yer bıraktığını vurguluyor. Lark Davis bir sonraki mücevher’in, Cosmos ekosisteminin üzerine inşa edilen ademi merkeziyetçi bir borsa (DEX) olan Sifchain (ROWAN) olduğunu söylüyor. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Buradaki plan, Sifchain’in yaklaşık birinci iki düzine Blockchain için zincirler ortası süreçleri desteklemesidir. Devasa, devasa ölçekte…

Lark Davis: Tanınan altcoin RAMP, büyük geliyor

Lark Davis’in listesinde üçüncü sırada likit staking platformu RAMP var. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Diyelim ki Tezos (XTZ) üzere bir kripto para yatırıyorsunuz. Bunu yaptığınız için yılda %5 ödülünüzü alıyorsunuz, lakin aldığınız her 5 dolar ödül için 100 dolar pahasında Tezos’u kilitlemeniz gerekiyor… Ramp size bu pahanın kilidini açıp bir dolar istikrarlı bir formda vermektir. Payınızın toplam bedeli karşılığında token. Daha sonra bu dolar paralarını dışarı çıkarıp DeFi’de (merkezi olmayan borsa) yield farming yapmak için kullanabilir yahut borç verebilirsiniz. Temel olarak burada bahsettiğiniz şey, çıkarlarınızı ikiye katlamak, hatta üçe katlamak yahut dört katına çıkarmaktır.

Lark Davis: Linear Finance projesi çılgınca geliyor

Sentetik varlık protokolü Linear Finance (LINA), Lark Davis’in radarındaki dördüncü kripto paradır. Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Temelde Ethereum’a (ETH) bir köprü ile Binance Smart Chain ile çalışıyor. Bu nedenle elbette şu anda iş dünyasındaki en sıcak iki çılgın Blockchain’de yararlanıyor. Linear Finance, Binance Smart Chain’i kullanarak, çok daha yüksek kıymetli Synthetics (SNX) platformunun yapabildiği olağanüstü şeylerin hepsini yapacaktır… Buradaki fikir, LINA tokenlerini kullanmanızdır… Sentetik LUSD tokenlerini oluşturmak için beşe bir oranında teminat kullanır. LINA tokenlerini kilitlersiniz ve akabinde staking ödüllerinde %90 APY (yıllık yüzde getiri) kazanırsınız… LUSD sentetik dolar ile Bitcoin, Japon yeni, gümüş, altın yahut euro üzere varlıkları yahut diğer rastgele bir şeyi kullanabilirsiniz…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance