Tanınan Bitcoin (BTC) Düşmanının Oğlu Tüm Portföyünü Bitcoin’e Kaydırdı - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  403371,532
  % -9,23
 • ETHEREUM/TL
  18218.37
  % -9,54
 • RIPPLE/TL
  8.63
  % -18,36
 • BITCOIN CASH/TL
  6399.09,366
  % -13,90
 • LITECOIN/TL
  1901.4
  % -12,08
 • COSMOS/TL
  150.76
  % -6,65
 • CARDANO/TL
  8.56
  % -13,12
 • TETHER/TL
  8.33
  % 0,51

Tanınan Bitcoin (BTC) Düşmanının Oğlu Tüm Portföyünü Bitcoin’e Kaydırdı

Tanınan Bitcoin (BTC) Düşmanının Oğlu Tüm Portföyünü Bitcoin’e Kaydırdı

Euro Pacific Capital CEO’su ve Bitcoin (BTC) düşmanı Peter Schiff, Bitcoin’e inanan oğlu Spencer hakkında açıklamalar yapmak Twitter’a girdi.

Schiff, oğlunun Bitcoin’e all-in yapması nedeniyle hayal kırıklığına uğramış üzere görünüyor ve miras kalan serveti daha fazla “dijital altın” için harcamasını önlemek hedefiyle mirasından yoksun bırakma konusunda latife yapıyor.

Portföyünün Yüzde 100’ü Artık Bitcoin

Peter Schiff, BTC’nin son vakitlerde 50.000 dolar düzeyinin altına düşmeden evvel, oğlu Spencer’ın Bitcoin’e büsbütün girdiğini, hatta gümüş paylarını sattığını ve portföyünü sırf dünyanın en büyük kripto para ünitesine dönüştürdüğünü belirtti.

Schiff, Spencer’ın beyninin yıkandığını sav etti ve genç yatırımcıların birçoklarının, büyük ölçüde Twitter kripto topluluğu tarafından desteklenen “Bitcoin propagandasına” karşı daha savunmasız olduğundan şikayet etti.

Schiff, oğlu Spencer’ın Bitcoin’lerinin hiçbirini satmayacağını belirterek, “O sonsuza ya da çöküşe yanlışsız HODLing yapıyor” dedi.

Schiff Miras Latifeleri Yaptı

Euro Pacific Capital CEO’su latife yollu bir formda oğlunun ismini vasiyetten çıkarması gerekebileceğini söyledi. Aksi takdirde Spencer servetiyle daha fazla Bitcoin satın alacak.

Schiff, ayrıyeten Twitter kurucusu Jack Dorsey’in kısa mühlet evvel Spencer’ı takip ettiğini ve bu nedenle Spencer’ın Twitter doğrulama işaretini kendisinden daha erken alabileceğini belirtti. Fakat en azından baba, oğlundan daha fazla takipçiye sahip olarak kendini teselli ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance