Tanınan Analist, Yılın En Çok Gelecek Vaat Edeni Olacağına İnandığı Küçük Altcoin Projesini Açıkladı - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  484536,415
  % 1,96
 • ETHEREUM/TL
  17303.81
  % 2,25
 • RIPPLE/TL
  10.79
  % 25,11
 • BITCOIN CASH/TL
  5474.83,417
  % 4,91
 • LITECOIN/TL
  2032.97
  % 11,59
 • COSMOS/TL
  172.69
  % -0,32
 • CARDANO/TL
  9.92
  % 0,58
 • TETHER/TL
  8.18
  % 0,18

Tanınan Analist, Yılın En Çok Gelecek Vaat Edeni Olacağına İnandığı Küçük Altcoin Projesini Açıkladı

Tanınan Analist, Yılın En Çok Gelecek Vaat Edeni Olacağına İnandığı Küçük Altcoin Projesini Açıkladı

Coin Bureau’nun anonim sunucusu, bilhassa düşük hacimli bir altcoin’in yükselişe geçeceğini düşünüyor.

Analist ve trader olan Coin Bureau, yeni bir görüntüsünde 435.000 abonesine bir kimlik toplama protokolü olan Litentry’nin (LIT) dikkate kıymet bir büyüme potansiyeline sahip olduğuna inandığını söylüyor:

“Küçük hacimli altcoin cevherlerinin peşine düştüğümde, aradığım birkaç şey var, bir ortaya geldiğinde para kazanma bahtını değerli ölçüde artıracak faktörler.

Bunlar, güzel desteklenen bir token’a sahip daha az doygun bir ekosistemde inşa edilirken, acil bir sorunu çözme, bunu birinci yapanlardan biri olma üzere faktörleri içeriyor. Ve son vakitlerde bulduğum ve bu kriterleri karşılayan en umut verici projelerden biri de Litentry.”

CoinGecko’ya nazaran, piyasa kıymetine nazaran 186. sıradaki altcoin LIT, son yedi günde %23.7 düşüşle 8.69 dolardan süreç görüyor. Protokol, Substrate üzerine inşa edildi ve projenin Lite Paper’ına nazaran “merkeziyetsiz tanımlayıcı (DID) toplama, doğrulama ve kredi hesaplama/derecelendirme” gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

Coin Bureau analisti, projenin DeFi’daki bir eksikliği giderdiğini söylüyor:

“Beni Litentry’ye hakikaten çeken şey, merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında çözdükleri sıkıntıydı. Rastgele bir ekosistemde emsal kimlik temelli doğrulamalar sunan bir proje görmemiştim yahut duymamıştım.

Cüzdan adreslerinin eşsiz kimliğini doğrulayabilmek, DeFi’nin eksik bir tarafıydı ayrıyeten merkezileştirilmiş finansın dayandığı öbür birçok hizmeti sunuyor.”

Analist, Polkadot ile bir bağlantı kurmaya yönelik olduğu için projede bilhassa yükselişe geçeceğine inanıyor:

“Bunun Polkadot’ta parachain olarak başlatılacak bir proje olduğunu düşünmelisiniz. Burada ne kadar talep potansiyeli olduğunu anlamak için Polkadot tabanlı projelerin heyecanına bir göz atmanız kâfi.

Polkadot’a dayalı DeFi token’larının, 2020’de Ethereum ekosisteminde gördüklerimize emsal bir fiyat takdiri görebileceğine dair artan bir his var. Buna inanıp inanmamanız kıymetli. Piayasa buna inandığı sürece, fiyat ivmesinin artması olasıdır.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance