Tanınan Analist Savlı: Bu Altcoin Mucize! Fiyatı Patlayacak - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  480632,725
  % 0,73
 • ETHEREUM/TL
  17143.55
  % 1,13
 • RIPPLE/TL
  10.45
  % 20,16
 • BITCOIN CASH/TL
  5408.99,491
  % 3,63
 • LITECOIN/TL
  1973.61
  % 8,12
 • COSMOS/TL
  170.77
  % -1,58
 • CARDANO/TL
  9.86
  % -0,69
 • TETHER/TL
  8.13
  % -0,47

Tanınan Analist Savlı: Bu Altcoin Mucize! Fiyatı Patlayacak

Tanınan Analist Savlı: Bu Altcoin Mucize! Fiyatı Patlayacak

Tanınan analist Coin Bureau, gelişmekte olan merkezi olmayan bir ödeme platformu konusunda heyecanlandığını söylüyor. Analist, “Terra (LUNA)” isimli altcoin projesinin piyasadaki en heyecan verici kripto paralardan biri olduğunu vurguluyor.

Coin Bureau: Altcoin projesi Terra (LUNA), güçlü potansiyele sahip!

Koreli Blockchain şirketi Terraform Labs tarafından oluşturulan Terra projesi, ödemeleri kolaylaştırmak için farklı prestiji para ünitelerine sabitlenmiş stablecoin’leri kullanıyor. Coin Bureau, ABD dolarına sabitlenmiş stablecoin UST’lerinden yararlanan protokollerle iştirak kurarak Terra’nın UST’sinin geçen ay ikiye katlandığını söylüyor. Coin Bureau hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Terra, merkezi olmayan bir halde çeşitli prestiji para ünitelerine sabitlenmiş stablecoin basmanın eşsiz bir yolunu buldu. Terra’nın ABD doları stablecoin’i UST’nin dolanımdaki arzı geçen ay ikiye katlandı ve sonuç olarak piyasa bedeli açısından en büyük stablecoin’lerden biri haline geldi. Bunun nedeni, Terra’nın yeni protokoller oluşturması ve borçlanma, ödünç verme, staking ve hatta sentetik pay senedi ticareti için UST stablecoin’i kullanan mevcut protokollerle iştirak yapması… 

CoinGecko’ya göre Terra’nın rezerv para ünitesi LUNA, son 30 günde %319 arttı ve yazı yazılırken 7,50 dolardan işlem görüyor.

Coin Bureau: En heyecan verici altcoin’lerden! Fiyatı da bunu yansıtacak…

Usta trader ve analist Coin Bureau, LUNA’da çok fazla potansiyel gördüğünü ve fiyatının yakında bunu yansıtabileceğine inandığını söylüyor. Fakat analistin, tekrar de “tokenlerini nasıl dağıttığı” üzere proje hakkında kimi soruları var. Coin Bureau hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sanırım bu, bir müddettir gördüğüm en heyecan verici kripto para ünitesi projelerinden biri ve kısmen Terra’yı daha evvel kapsamadığım için pişmanlık duyuyorum. Kurucular yasal, Terraform Labs daima yenilik yapıyor ve Terra ana ağının 2019’da kullanıma sunulmasından bu yana çok fazla ilerleme kaydedildi. Terra Blockchain’i, Güneydoğu Asya’daki çeşitli e-ticaret uygulamaları ve platformları tarafından da kimi gerçek kullanım durumları ve benimsenmeler gördü.  Bununla birlikte, Terra’nın yakın vakitte global ödeme sisteminin art ucu olacağını düşünmüyorum. Saniyede sırf birkaç yüz süreçle, Terra Blockchain’inin mevcut kullanıcı tabanı tarafından büsbütün tıkanmamış olması biraz mucize…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance