Tanınan Analist: Bu Altcoin 2021’in Devasa Yükselenlerinden Olacak! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  453060,575
  % -0,74
 • ETHEREUM/TL
  21552
  % 8,30
 • RIPPLE/TL
  11.41
  % 1,27
 • BITCOIN CASH/TL
  7932.13,358
  % 0,60
 • LITECOIN/TL
  2338.41
  % 5,37
 • COSMOS/TL
  174.21
  % 0,38
 • CARDANO/TL
  10.4
  % 1,27
 • TETHER/TL
  8.33
  % 1,58

Tanınan Analist: Bu Altcoin 2021’in Devasa Yükselenlerinden Olacak!

Tanınan Analist: Bu Altcoin 2021’in Devasa Yükselenlerinden Olacak!

Coin Bureau’nun sunucusu, bilhassa düşük hacimli bir altcoin projesinde yükselişe geçtiğini söylüyor. Analiste nazaran, bu altcoin 2021’in en umut veren projelerinden biri olacak.

Poppüler analist: Litentry (LIT) dikkate kıymet bir büyüme potansiyeline sahip

Yeni bir görüntüde tanınan analist, bir kimlik toplama protokolü olan Litentry’nin (LIT) dikkate kıymet bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Coin Bureau’nun sunucusu hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Küçük hacimli altcoin cevherlerini ararken, baktığım birkaç şey var. Bir ortaya getirildiğinde karı kıymetli ölçüde artıracak faktörler. Artık bunlar, güzel desteklenen bir token sahip daha az doygun bir ekosistemde inşa edilirken, acil bir sorunu çözme, bunu birinci yapanlardan biri olma üzere faktörleri içeriyor. Ve son vakitlerde bulduğum ve bu kriterleri karşılayan en umut verici projelerden biri de Litentry.

Analist: Beni Litentry’ye nitekim çeken şey, DeFi alanında çözdükleri meseleydi

CoinGecko’ya göre, piyasa değerine göre 186. sıradaki kripto para LIT, son yedi günde %23,7 oranında düşüşle 8,69 dolardan işlem görüyor. Protokol, Substrate üzerine inşa edildi ve projenin Lite Paper’ına göre “merkezi olmayan tanımlayıcı (DID) toplama, doğrulama ve kredi hesaplama/derecelendirme” gerçekleştirmek için tasarlandı. Coin Bureau’nun sunucusu bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Beni Litentry’ye sahiden çeken şey, merkezi olmayan finans (DeFi) alanında çözdükleri sıkıntıydı. Herhangi bir ekosistemde emsal kimlik temelli doğrulamalar sunan bir proje görmemiştim yahut duymamıştım. Cüzdan adreslerinin eşsiz kimliğini doğrulayabilmek, DeFi’nin eksik anahtarı ve merkezileştirilmiş finansın dayandığı başka birçok hizmeti sunuyor.

Coin Bureau sunucusu: Bu altcoin projesinin fiyat ivmesinin artması olası

Analist, Polkadot ile bir iştirake hakikat ilerlediği için projede bilhassa yükselişe geçiyor. Coin Bureau’nun sunucusu hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunun Polkadot‘ta parachain olarak fırlatılacak bir proje olduğunu düşünmelisiniz. Burada ne kadar kullanılmamış talep olduğunu anlamak için Polkadot tabanlı projelerin heyecanına bir göz atmanız kâfi. Polkadot’a dayalı DeFi tokenlerinin, 2020’de Ethereum ekosisteminde gördüklerimize misal bir fiyat takdiri görebileceğine dair artan bir his var. Buna inanıp inanmamanız değerli. Pazar buna inandığı sürece, fiyat ivmesinin artması mümkün.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance