Tanınan Altın Analisti: Durumlarınızı Artırın! Bu Düzeyler Geliyor - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  407579,194
  % -8,27
 • ETHEREUM/TL
  18448.99
  % -9,24
 • RIPPLE/TL
  8.81
  % -16,79
 • BITCOIN CASH/TL
  6445.88,747
  % -14,62
 • LITECOIN/TL
  1922.47
  % -11,97
 • COSMOS/TL
  151.74
  % -6,66
 • CARDANO/TL
  8.65
  % -12,36
 • TETHER/TL
  8.37
  % 0,46

Tanınan Altın Analisti: Durumlarınızı Artırın! Bu Düzeyler Geliyor

Tanınan Altın Analisti: Durumlarınızı Artırın! Bu Düzeyler Geliyor

Tanınan altın analisti John Isige, yeni tahlillerini ve varsayımlarını paylaştı. Analiste nazaran, altın fiyatı bir yükseliş dürtüsü ortaya çıktıkça yükselen kanalın alt hudut dayanağından sekiyor. Analiste nazaran MACD, günlük grafikte XAU/USD’nin yükseliş trendini güçlendiriyor. Kanalın orta hudut dayanağı başarısız olursa analiste nazaran, düşüş ayağı 1.650 dolara hakikat devam edebilir.

John Isige: Altın fiyatı 1.800 doları hedefleyen bir kırılma için hazırlanıyor

Altın fiyatı, güçlü ABD dolarının karşısında Ocak ayının en yüksek düzeyi olan 1.950 dolardan düşmeye devam ediyor. Değerli metal  John Isige’e nazaran, günlük grafikte de görüldüğü üzere, azalan bir paralel kanalda fiyat hareketini sürdürdü. Bu analiste nazaran, satıcıların nispeten agresif davrandığını gösteriyor. Kanalın alt sonu analiste nazaran, kayıpların bu hafta başlarında 1.650 dolara ulaşmasını önlemede değerli bir rol oynadı. Bu takviyeden gelen bir toparlanma, boğaların denetimi 1.700 dolardan geri kazanmasına müsaade verdi ve altın ticareti 1.723 dolardan kapattı.

XAU/USD paritesinin 4 saatlik grafiği

Kanalın orta hududunda dayanak varsa analiste nazaran, fiyat odağını 1.800 dolarlık kritik dirence hakikat üst kaydıracak. Ayrıca analiste nazaran, risk iştahı arttıkça kanalın üzerinde ticaret büyük alım buyruklarını tetikleyebilir. Yaklaşan yükseliş trendi analiste nazaran, Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) ile güçlendirildi. Bu gösterge, varlığın momentumunu izler ve ölçer. Yatırımcılar ayrıyeten MACD’i tepe ve tabanları belirlemek için bir strateji olarak kullanırlar.

Tanınan analist: Altın’daki durumlarınızı arttırabilirsiniz

MACD çizgisi (mavi) sinyal çizgisinin üzerinden geçtiği için analiste nazaran, altın’daki durumlarınızı arttırabilirsiniz. Dahası John Isige’e nazaran, gösterge ortalama çizginin altında, bu da müspet bölgeye yükselmenin ralli sinyali olacağı manasına geliyor. Altın kanalın orta hududunda tutunamazsa analiste nazaran, yükseliş trendinin gerçekleşmeyeceğini belirtmekte yarar var. Bu durumda analiste nazaran, 1.650 dolara yanlışsız düşüşler devreye girecek ve önümüzdeki hafta düşüş eğilimini artıracak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance