Tanınan Altcoin DeFi Projeleri Yeni Tahlilleri Denerken Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine Ulaştı - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  456352,297
  % -0,20
 • ETHEREUM/TL
  21884
  % 9,44
 • RIPPLE/TL
  11.24
  % -0,58
 • BITCOIN CASH/TL
  7978.12,278
  % 1,09
 • LITECOIN/TL
  2385.35
  % 7,21
 • COSMOS/TL
  177.16
  % 3,55
 • CARDANO/TL
  10.43
  % 1,28
 • TETHER/TL
  8.3
  % 1,43

Tanınan Altcoin DeFi Projeleri Yeni Tahlilleri Denerken Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine Ulaştı

Tanınan Altcoin DeFi Projeleri Yeni Tahlilleri Denerken Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine Ulaştı

Protokol entegrasyonları, gaz fiyatı geri ödemeleri ve DeFi etkinliğindeki bir artış, Balancer’ın rallisini tüm vakitlerin en yüksek düzeyine geri getirdi.

Merkezi olmayan finans (DeFi), 2021’in başlarında kripto para piyasasındaki büyümenin gerisindeki itici güçtü. Fakat son vakitlerde bölüm, ünlü sanatkarlar ve eski müzayede konutları NFT halkasına atlarken, misli olmayan tokenların gölgesinde kaldı.

Balancer’ın Yükselişi

Her ne kadar gözden uzak bir imaj çizilirken son gelişmeler, Balancer (BAL) üzere daha tanınan birtakım DeFi projelerinin daha birlikte çalışabilir ve kullanıcı dostu bir DeFi ekosistemi oluşturmaya çalışırken protokolleri için sonraki adımları yine gruplamasına ve planlamasına müsaade verdi.

Cointelegraph Markets ve TradingView’den gelen bilgiler, Bitcoin (BTC) birinci kere 58.000 $ düzeyinde ret yedikten sonra meydana gelen piyasa çapındaki düzeltmenin akabinde Balancer’ın (BAL) 23 Şubat’ta 28.95 $’a düştüğünü gösteriyor. O vakitten beri BAL, 18 Mart’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 64.99 $’a geldi ve %122 yükseldi.

Balancer, Ethereum (ETH) ağındaki yüksek süreç maliyetleri dahil olmak üzere merkezi olmayan finansın karşılaştığı en büyük telaşlardan kimilerini ele almaya çalışan birden fazla paydaşlık ve protokol güncellemesi sayesinde DeFi tokenlarının yaşadığı uzun müddetli çöküşten kendisini ayırabildi.

Balancer 2.0, DeFi Topluluğunu Heyecanlandırıyor

Balancer için değerli bir ivme, protokolün yüksek süreç maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmak için Balancer Değişim Gaz Geri Ödemelerini uyguladığı Ocak ayı sonlarında başladı.

2 Şubat’ta proje, Balancer 2.0 ve protokol kasası, gaz verimliliği ve esnek oracle’lar üzere dahil edilecek çeşitli özellikler hakkında tweet atmaya başladı.

Balancer ayrıyeten, bir hibrit otomatik piyasa yapan (AMM) likidite havuzu ve borç verme eseri olan Balancer V2 Asset Manager’ı oluşturmak için Aave (AAVE) ile iştirak kurduğunu duyurdu.

Cointelegraph Markets Pro’dan gelen VORTECS ™ bilgileri, son fiyat artışından evvel 12 Mart’ta BAL için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph’a özel VORTECS ™ skoru, piyasa hassaslığı, süreç hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter aktifliği dahil olmak üzere data noktalarının bir kombinasyonundan elde edilen tarihi ve yeni piyasa şartlarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

Üstteki grafikte görüldüğü üzere, BAL’ın fiyatı düşerken VORTECS ™ skoru 11 Mart’ta 69’a yükseldi ve 13 Mart’ta 73’te bir öbür yüksek fiyat tüm vakitlerin en yüksek düzeyine çıkmaya başladığını gördü.

16 Mart’ta Aave AMM’nin piyasaya sürülmesinin akabinde, BAL için VORTECS ™ skoru yeşile tırmandı ve 17 Mart’ta, fiyat %63 artmaya başlamadan iki saat evvel 66’ya yükseldi.

Balancer’in yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yükselmesi, yeni tekliflerinin güçlü kullanım durumu tarafından açıkça destekleniyor ve proje, kurumsal ve kişisel yatırımcılar kripto para piyasasına yönelmelerini artırdıkça bir sonraki DeFi heyecanı dalgasıyla başa çıkmak için âlâ konumlanmış görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance