Tanınan Altcoin Bu Gelişme Sonrası Sert Yükseldi - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  496487,140
  % -2,16
 • ETHEREUM/TL
  19681.58
  % -2,85
 • RIPPLE/TL
  12.54
  % -11,80
 • BITCOIN CASH/TL
  9206.69,435
  % 31,28
 • LITECOIN/TL
  2521.9
  % 9,28
 • COSMOS/TL
  206.65
  % -8,35
 • CARDANO/TL
  11.41
  % -4,16
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,18

Tanınan Altcoin Bu Gelişme Sonrası Sert Yükseldi

Tanınan Altcoin Bu Gelişme Sonrası Sert Yükseldi

Temelleri güzelleştirmek, yeni paydaşlıklar ve Binance Smart Chain ile kıymetli bir entegrasyon, Altcoin Ankr’ya %137’lik ralli yaptırdı.

Altcoin Boğa Piyasası mı?

Kripto piyasasının şu anda bir boğa piyasasında olmadığını tez etmek güç. Lakin bu çalışma 2017 boğa piyasasından farklı özellikler ve katalizörler gösteriyor.

2017’de yatırımcılar, çok şey vaat eden lakin hakikaten çalışan bir ‘ürün’ biçiminde çok az şey sağlayan birinci kripto para tekliflerinden (ICO) gelen yüksek getirilerin cazibesine kapıldılar.

2020’ye süratli bir biçimde ilerleyin ve mevcut altcoin dönemi öncelikle borç verme, likidite ve randıman çiftçiliğine odaklandı. Merkezi Olmayan Finansmana (DeFi) artan ilgi, sentetik tokenlar aracılığıyla eski varlıklara merkezi olmayan erişimin yanı sıra stake varlıklardan kazanılan dört basamaklı APY’ler tarafından tetiklendi. Dahası, misli olmayan token satın alma ve stake etme konusundaki saf spekülasyon, kripto piyasasının toplam bedelini yeni tepelere taşıyor.

Birtakım blok zincirleri, delege edilmiş stake etme sunuyor. Stake etme ve node doğrulama, operatörlere çıkarlı mükafatlar sağlarken, bir node dağıtmak, ortalama kullanıcıların sıkıntı bulabileceği bir şey değildir. Daha tecrübeli kullanıcılar için bile geliştirici nodeların kurulması vakit alabilir.

ANKR’da Sert Yükseliş

Ankr protokolü, Ethereum, Polkadot ve Binance Smart Chain dahil olmak üzere birden fazla blok zincirine kolay erişim sağlar. Bir bulut tahlili sunarak, kullanıcılar kendi başlarına satın almak, kurmak ve akabinde kıymetli kurulumları sürdürmek yerine staking nodelarını ve geliştirici nodelarını dakikalar içinde dağıtabilirler.

Şubat ayında ANKR 170 milyon dolarlık bir piyasa pahasına sahipti ve nispeten sabit bir aralıkta süreç görüyordu. Yeniden de, projenin Binance Smart Chain doğrulayıcısı olmasıyla en son %137’lik ralli başladı.

Token, 12 Mart’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,06 dolara ulaştığında, piyasa pahası 400 milyon doları aştı.

Ankr’ın tek tıklamalı tahlili, Eth2, Avalanche, Bitcoin, Celo, Cosmos, Decred, Matic, Qtum, Tezos ve öbür birçok blockchain ağı için nodelar sunar. Dahası, Ankr, Eth2 staking’i 0,5 Ether kadar düşük tutacak ve proje, aETH ismi verilen sentetik bir varlık ihraç ederek anında likidite sağlayacak.

ANKR, Ankr Staking platformlarının mahallî idare tokenı. Ayrıyeten node dağıtımı ve uygulama kullanımı üzere hizmetler için bir ödeme tekniği olarak hizmet sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance