• BITCOIN
  244485,571
  % 0,95
 • ETHEREUM
  10327.42
  % 3,83
 • RIPPLE
  2.03
  % -0,39
 • BITCOIN CASH
  3306.49,411
  % 1,57
 • LITECOIN
  1045.32
  % -0,38
 • COSMOS
  60.53
  % -4,15
 • CARDANO
  2.6
  % -2,99
 • TETHER
  7.4
  % -0,17

Status (SNT) Coin Nedir ve Nereden Alınır?

Status (SNT) Coin Nedir ve Nereden Alınır?

Merkezi olmayan bir mesajlaşma uygulaması olan dapps alt yapısını kullanan bir blockchain oluşumudur. Günümüzde iletişim için bir çok farklı yol arayışı içinde olan insalar bunu blockchain ekosistemine taşıyarak yeni bir devrin kapısını açmış oldu. Status ekibi de bu oluşumlardan birisi olarak karşımıza çıkmış durumda. Geliştirdikleri bu merkezsiz etkileşim ağı vasıtasıyla daha güvenli bir iletişim imkanı sağlıyor. Bununla beraber açık kaynaklı yazılım sayesinde ağ üzerinde insalar kendi merkezsiz uygulamaları hayata geçirme imkanına sahiptir.

Status (SNT) Nasıl Çalışır?

Android ve İOS uyumlu bir işletim sistemi olarak faaliyetlerini sürdüren Status sayesinde kullanıcılar Etherium ağı üzerinde yer alan merkezsiz uygulamalara erişim imkanı buluyor. Status ekibinin amacı hem bir iletişim hemde bu merkezsiz uygulamalara daha kolay erişim imkanı sağlamaktır. Yaptıkları çalışmalar gösteriyor ki buna ulaşmış durumdalar. Status bir kişi tarafından yönetilen bir projeden ziyade bir topluluk tarafından yönetilen bir projedir. Bu sayede merkezsiz olma özelliğini koruyabiliyor.

Status Coin (SNT) Nedir ve Nereden Alınır?

Status coin (SNT) bu projenin ortaya çıkmasıyla var olan bir kripto para birimdir ve şuan genel kripto para sıralaması içinde 57. Sırada kendine yer bulmuş görünüyor. Buda projenin ne kadar benimsediğini bir kez daha bize gösteriyor. Yazım itibariyle bir SNT: 0.018$ değerine sahiptir. Gün içindeki ise yaklaşık %25 civarında değer kazanmıştır. Status (SNT) coin şuan Binance, Bitterex, Bithumb gibi bir çok büyük borsada işlem görüyor ve alınıp satılabilir. Status (SNT) Coinin listeli olduğu borsalara aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca “Bitcoin Ve Kripto Para” Araması Rekor Kırıyor başlılık yazımıza göz atabilirsiniz.

Status Coin Listeli Olan Borsalar

Status Ekibi Proje Hakkında: “Status, insan haklarını destekleyen güvenli bir iletişim aracı olmaya çalışmaktadır. Topluluk parasını, topluluk hukukunu ve gizlilik yoluyla kültürü koruyoruz. Status tamamen açık kaynaklıdır ve tüm dünyadaki katılımcılar tarafından yapılmıştır. Geliştiriciler, tasarımcılar, yaratıcılar, eğitimciler, hobiler, meraklılar ve daha fazlası. Herkesin depolara, varlıklara ve bilgilere ücretsiz ve açık erişimi vardır.” böyle açıklama yapmıştır.