Son Dakika: Hazine Ve Maliye Bakanı’ndan Çarpıcı Bitcoin Açıklaması - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  498232,498
  % -1,99
 • ETHEREUM/TL
  19709.46
  % -2,91
 • RIPPLE/TL
  13.13
  % -9,56
 • BITCOIN CASH/TL
  8731.58,117
  % 25,69
 • LITECOIN/TL
  2489.55
  % 8,41
 • COSMOS/TL
  208.76
  % -5,35
 • CARDANO/TL
  11.44
  % -3,89
 • TETHER/TL
  8.08
  % 0,60

Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı’ndan Çarpıcı Bitcoin Açıklaması

Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı’ndan Çarpıcı Bitcoin Açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’dan kritik açıklamalar geldi. Lütfi Elvan, Bitcoin (BTC)’e yönelik son aylarda çok önemli süreçlerin yapıldığını bildiklerini ve bu bahiste çalışmalar yürütüldüğünü belirtiyor. Ayrıyeten Hazine ve Maliye Bakanı, bu çalışmaların sonuçlarının ilerleyen süreçlerde paylaşılacağını da vurguluyor.

Hazine ve Maliye Bakanı: Bitcoin’e yönelik çok önemli süreçlerin yapıldığını biliyoruz!

Son günlerde Türkiye’de üst seviye isimlerde Bitcoin ve kripto paralara yönelik değerli açıklamalar geliyor. Bugün bu açklamalara bir yenisi eklendi. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Bitcoin ve kripto paralara yönelik kritik açıklamalarda bulundu. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan bahse yönelik şunları söyledi:

Bitcoin’e yönelik son aylarda çok önemli süreçlerin yapıldığını biliyoruz. Buna yönelik bir bakan yardımcımızı görevlendirdim, çalışmalar yürütülüyor. Sonuçlandığında sizlerle paylaşacağız. Kripto paralarla ilgili telaşlar yalnızca bizim değil, tüm dünya tartışıyor.

Hazine ve Maliye Bakanı açıklamalarının devamında “dijital para” ile kripto paranın karıştırılmaması gerektiğini belirtiyor. Ayrıyeten Lütfi Elvan, dijital paranın farklı bir şey olduğunu vurguluyor. Ayrıyeten Hazine ve Maliye Bakanı, merkez bankası dijital para ünitesi hakkında da değerli ayrıntılar paylaştı. Lütfi Elvan, merkez bakası dijital para ünitesi konusunda bir yol haritası oluşturduklarını da ekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance