Son Dakika: Coinbase 3 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Uçuşa Geçti - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  410943,445
  % -9,17
 • ETHEREUM/TL
  18509.64
  % -9,86
 • RIPPLE/TL
  8.86
  % -18,98
 • BITCOIN CASH/TL
  6434.24,349
  % -16,11
 • LITECOIN/TL
  1900.66
  % -13,55
 • COSMOS/TL
  147.59
  % -11,03
 • CARDANO/TL
  8.69
  % -14,03
 • TETHER/TL
  8.34
  % 0,41

Son Dakika: Coinbase 3 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Uçuşa Geçti

Son Dakika: Coinbase 3 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Uçuşa Geçti

Öncü Bitcoin ve altcoin borsası Coinbase’den bugün değerli bir duyuru geldi. Coinbase Pro, Coinbase’nin sahip olduğu ve işlettiği gelişmiş bir kripto para ticareti platformudur. Coinbase Pro, kısa mühlet evvel 3 yeni altcoin projesini destekleyeceğini açıkladı. Bu açıklamaya nazaran, borsa 11 Mart’ta platformunda MATIC, SKL ve SUSHI’yi listeleyecek. Coinbase Pro’nun duyurusunun akabinde altcoin fiyatları sert yükseldi.

Coinbase Pro, 3 yeni altcoin projesini listeliyor! Fiyatlar fırladı

Coinbase Pro, Coinbase’nin tecrübeli ve yüksek hacimli müşterilere odaklanan bir kripto para süreç platformudur. Coinbase Pro bugün değerli bir açıklamada bulundu ve 3 yeni altcoin projesini destekleyeceğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla mevzuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Derhal başlayarak, MATIC, SKL veSUSHI’nin Coinbase Pro’ya gelen transferlerini kabul etmeye başlayacağız . Likidite şartları karşılanırsa, işlemler 11 Mart Perşembe günü yahut daha sonra başlayacak. MATIC, SKL ve SUSHI henüz Coinbase.com’da yahut taşınabilir uygulamalarımızda mevcut değil. Bu dayanak eklendiğinde başka bir duyuru yapacağız.

Coinbase Pro’nun duyurusunun akabinde altcoin fiyatları sert yükseldi. Polygon (MATIC), yüzde 40 oranında artışla 0,296 dolar düzeylerine kadar çıktı. Skale Network (SKL), yüzde 45 oranında artışla 0,50 doların  üzerinde yükseldi. SushiSwap (SUSHI), yüzde 15’in üzerinde artışla 20,1 dolar düzeylerine kadar çıktı.

Polygon, Skale Network ve SushiSwap nedir?

Polygon (MATIC), Ethereum için çok zincirli bir ölçekleme tahlili olan Polygon Network’e güç veren bir Ethereum tokenidir. Polygon, Ethereum ana zinciriyle birlikte çalışan Blockchain olan Katman 2 yan zincirlerini kullanarak Ethereum üzerinde daha süratli ve daha ucuz süreçler sağlamayı hedefliyor.  Skale Network (SKL), kendisini “sınırsız sayıda bağımsız node’de çalışmak üzere tasarlanmış başkansız bir fikir birliğine sahip Ethereum uyumlu bir ağ” olarak tanımlayan SKALE’ye güç veren bir Ethereum tokenidir. 

Skale Network’teki node’ler, birden çok merkezi olmayan elastik Blockchain’lere kaynak sağlar. SushiSwap (SUSHI),  merkezi olmayan bir kripto para borsası ve Ethereum üzerine heyeti otomatik bir piyasa oluşturucu olan SushiSwap’e güç veren bir Ethereum tokenidir. SUSHI sahipleri topluluk idaresine katılabilir ve SushiSwap’in süreç fiyatlarının bir kısmını almak için tokenlerini paylaşabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance