Sıcak Gelişme: Tanınan Bitcoin Borsası, Bu Altcoin’i Listeliyor! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  404055,502
  % -8,95
 • ETHEREUM/TL
  18151.61
  % -10,35
 • RIPPLE/TL
  8.64
  % -18,51
 • BITCOIN CASH/TL
  6401.66,248
  % -14,59
 • LITECOIN/TL
  1908.83
  % -11,81
 • COSMOS/TL
  149.27
  % -7,72
 • CARDANO/TL
  8.56
  % -13,81
 • TETHER/TL
  8.33
  % 0,51

Sıcak Gelişme: Tanınan Bitcoin Borsası, Bu Altcoin’i Listeliyor!

Sıcak Gelişme: Tanınan Bitcoin Borsası, Bu Altcoin’i Listeliyor!

Tanınan Bitcoin ve altcoin borsası KuCoin, bugün Avalanche (AVAX)’i platformunda listeleyeceğini duyurdu. Açıklamaya nazaran KuCoin kullanıcıları, 5 Mart’ta Türkiye saati ile 13:00’ten itibaren AVAX/USDT ve AVAX/BTC ticaret çiftleri ile artık süreç yapabilecek.

KuCoin, tanınan altcoin projesi Avalanche (AVAX)’i listeliyor!

Ünlü kripto para borsası KuCoin, tanınan altcoin projesi Avalanche (AVAX)’i listeleyeceğini açıkladı. Borsa kullanıcıları, 5 Mart’ta Türkiye saati ile 13:00’ten itibaren AVAX/USDT ve AVAX/BTC ticaret çiftleri ile artık süreç yapabilecek. Açıklamaya nazaran, borsa para çekme süreçlerini 8 Mart tarihinde aktifleştirecek. KuCoin resmi internet sitesi aracılığıyla bahse yönelik şu açıklamayı yaptı:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir diğer kusursuz projenin daha duyurulmasından son derece gururlu. Avalanche (AVAX) artık KuCoin’de mevcut. Desteklenen ticaret çiftleri AVAX/USDT ve AVAX/BTC’dir. Risk Uyarısı: Kripto para ünitesine yatırım yapmak, risk sermayesi yatırımcısı olmaya benzeri. Kripto para ünitesi piyasası, piyasa kapanışı yahut açık saatleri olmaksızın ticaret için dünya çapında 7 gün 24 saat mevcuttur. Kripto para ünitesine ve Blockchain teknolojisine nasıl yatırım yapacağınıza karar verirken lütfen kendi risk değerlendirmenizi yapın. KuCoin, piyasaya çıkmadan evvel tüm tokenleri incelemeye çalışır, lakin en âlâ durum tespiti ile bile, yatırım yaparken hala riskler vardır. KuCoin, yatırım karlarından yahut kayıplarından sorumlu değildir.

Avalanche (AVAX) nedir ve ne yapar?

Avalanche, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları, finansal varlıklar, ticaret ve başka hizmetleri başlatmak için bir şemsiye platformdur. Akıllı kontratlar ve başka en son teknolojileri kullanarak herkesin rastgele bir varlık tipini başlatmasına yahut ticaretini yapmasına ve merkezi olmayan bir halde denetim etmesine müsaade veren global bir varlık borsası olmayı hedefliyor. 

Ava Labs’teki geliştiriciler, Avalanche‘ın standart olarak bir saniyenin altında süreç tamamlama sunan birinci akıllı kontratlar ağı olduğunu sav ediyor. Avalanche, Eylül 2020’de ana ağını başlattı. Platformun lokal tokeni AVAX, Avalanche içinde çeşitli vazifeleri yerine getirir ve ayrıyeten kullanıcılar için bir ödül ve ödeme sistemi fonksiyonu görür.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance