Sıcak Gelişme: Ripple Ve Moneygram İştirakinde Dev Gelişme! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  451819,558
  % -0,55
 • ETHEREUM/TL
  21448
  % 8,17
 • RIPPLE/TL
  11.33
  % 0,87
 • BITCOIN CASH/TL
  7897.66,362
  % 0,74
 • LITECOIN/TL
  2328.88
  % 5,38
 • COSMOS/TL
  173.74
  % 0,79
 • CARDANO/TL
  10.36
  % 1,34
 • TETHER/TL
  8.33
  % 1,58

Sıcak Gelişme: Ripple ve Moneygram İştirakinde Dev Gelişme!

Sıcak Gelişme: Ripple ve Moneygram İştirakinde Dev Gelişme!

SEC, geçtiğimiz aylarda Ripple’a resmen dava açtı. SEC davası nedeniyle XRP’ye olan dayanağını sonlandıran 33’ten fazla platform oldu. Daha evvel bildirdiğimiz üzere şirket, ortağı Tetragon tarafından da dava edildi, lakin Ripple bu davada yasal bir zafer kazandı. Dev ödeme şirketi MoneyGram da Ripple’ın tanınan ödeme tahlili ODL’nin kullanımını askıya aldığını söyledi. Kısa müddet evvel ise Ripple, MoneyGram ile paydaşlık muahedesinin ortak kararla sonlandırıldığını açıkladı.

Resmileşti: Ripple ve MoneyGram iştiraki sona erdi!

Geçtiğimiz haftalarda, dev Ripple ortağı MoneyGram’ın Ripple ekosisteminden ayrılacağı ortaya çıkmıştı. MoneyGram, Ripple’ın XRP odaklı ödeme tahlili olan ODL’nin kullanımını askıya aldığını söyledi. MoneyGram’ın bu kararında Ripple ve SEC ortasında yaşanan yasal savaş tesirli oldu. Artık ise ödemeler devi MoneyGram ile iştirak muahedesinin şirketlerin birlikte verdiği bir karar ile sonlandırıldığı açıklandı. Ripple resmi internet sitesi aracılığıyla bahse yönelik şu açıklamada bulundu:

MoneyGram ile kısa müddette ulaştığımız muvaffakiyetten ve bu çeşidinin birinci örneği olan eseri piyasaya sunmada elde ettiğimiz tesirden gurur duyuyoruz. RippleNet ve ODL aracılığı ile birlikte milyarlarca dolarlık süreç gerçekleştirdik. Gelecekte münasebetimizi yine gözden geçirmeye kararlıyız. Hâlâ kripto paraların ve Blockchain teknolojisinin global ödemelerdeki tesirini dünya çapındaki milyarlarca tüketicinin faydasına değiştirme maksadına inanıyoruz.

Ripple fiyatında son durum nedir?

Yedinci en büyük kripto para ünitesi  Ripple, yazım sırasında yüzde 4 oranında artışla 0,48 dolar düzeyinden süreç görüyor. Tanınan altcoin şu anda 22 milyar dolarlık bir piyasa bedeline sahip. Ripple yazım sırasında piyasa bedeliyle 3,6 milyar dolarlık bir son 24 saatlik süreç hacmini yönetiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance