Sıcak Gelişme: Elon Musk Sahip Olduğu Altcoin’leri Duyurdu! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  335707,249
  % 5,07
 • ETHEREUM/TL
  23072
  % 10,06
 • RIPPLE/TL
  6.21
  % 3,61
 • BITCOIN CASH/TL
  4606.72,597
  % 2,53
 • LITECOIN/TL
  1200.34
  % 3,88
 • COSMOS/TL
  110.08
  % 7,78
 • CARDANO/TL
  11.74
  % 4,11
 • TETHER/TL
  8.49
  % 0,58

Sıcak Gelişme: Elon Musk Sahip Olduğu Altcoin’leri Duyurdu!

Sıcak Gelişme: Elon Musk Sahip Olduğu Altcoin’leri Duyurdu!

Tesla CEO’su ve ünlü milyarder Elon Musk, merakla beklenen katıldığı The B Word’de çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Elon Musk “Benim Bitcoin’im var, Tesla’nın Bitcoin’i var, SpaceX’in Bitcoin’i var.” dedi. Ayrıyeten sahip olduğu altcoin projelerini duyurdu.

Elon Musk sahip olduğu altcoin projelerini duyurdu!

Tesla CEO’su Elon Musk, katıldığı The B Word’de çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Elon Musk, aktiflikte kendisinin ve SpaceX’in de Bitcoin sahibi olduğunu açıkladı. Elon Musk, hususa yönelik şunları söyledi:

Paranın çarçabuk transfer edilmesi gerektiğine inanıyorum. PayPal ile bunu yapmak istedik. Bitcoin şu an bu manada uygun bir durumda değil ancak potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Ferdî olarak Bitcoin, Ethereum ve DOGE sahibiyim. SpaceX, Tesla ve ben de şahsî olarak BTC sahibiyiz.

Elon Musk, Bitcoin konusundaki kaygılarını bir kere daha lisana getirdi

Elon Musk, Bitcoin’in kullanılabilirlik eksikliği ve güç ağır proof of work algoritması konusundaki telaşlarını bir kere daha lisana getirdi, lakin çok fazla potansiyele sahip olduğunu söyledi:

Genel olarak Bitcoin’in ve kripto para fikrinin destekçisiyim… Ancak herkesin önünde söylediğim üzere, kripto alımına, bilhassa Bitcoin’e dikkat etmeliyiz. Tahminen biraz fazla güç kullandığı için proof of work  kullanmak etraf için güzel değil… Bitcoin kimi şeyleri yeterli yapıyor ve gelişiyor… Ortalama bir insan için kullanılabilirlik çok düzgün değil, fakat çok fazla potansiyeli var. 

Elon Musk, Tesla’nın Mayıs ayı ortasında Bitcoin ödemelerini kabul etmeyi bırakmasının akabinde Bitcoin topluluğunun öfkesini çekti. Ayrıyeten bu hareket kripto para piyasasında büyük bir düzeltmeyi tetikledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj